2737
2734

سلام دوستای گلم من ۱۲ روز پیش آی یو آی کردم از ۴ روز پیش مدام حالت تهوع دارم و تخمدان هام تیر میکشه،،،الان هم سینه هام درد میکنه اما بیبی چک زدم منفی بود؟؟؟؟؟توروخدا اگه کسی تجربه داره بگه؟؟یعنی امکانش هست باردار باشم

فقط برو آزمایش بده و تمام

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2738
دکتر گفته ۱۵ روز که گذشت آز بده یعنی یکشنبه باید برم

پس تا اون‌موقع صبر کن بی بی چک زود نشون نمیده

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
اره عزيزم من روز ١٢ بيبي كاملا منفي بود نااميد شدم ولي ٤ روز بعد همينجوري تست كردم مثبت شد

واااااااااای عزیزم دارم اون لحظه ای رو تصور میکنم که بیبی مثبت بشه چقدر ذوق داره،،،،انشاالله خدا بچه ات رو نگه داره برات ....

2706