2733
2734
عنوان

بچه ها بیان نظر بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 49 پست
چطو عزیزم حساب میکنی طلا الان430 تومنه

ببین 12 گرم ک بخری 

گرم 500 هم حساب کنه میشه شش میلیون

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دست دو کجا داره خب

همه طلا فروشی ها دارن باید سراغ بگیری یا از سایت دیوار

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
چطو عزیزم حساب میکنی طلا الان430 تومنه

نه شمام اشتب میکنی طلا درسته ۴۳۰ تومنه ولی من بخوام بفروشم از ۴۳۰ هم نمیگیرن ۸‌تا پایینتر ۴۲۲ ازم میخرن ولی وقتی بمن بخوان بفروشن حد اکثر باید چهل رقم روش بکشن ینی از ۴۷۰ بفروشن که نمیکنن  حتی من اونروز رفتم مغازه یه زنجیر کشوندم بهم میگه فلان قیمت حساب کردم همونجا گفتم داری از ۶۰۰ برام حساب میکنی درحالیکه طلا رو باید بهم ۴۷۰ یا ۴۶۰ میفروخ ، میگه دست اول اجرت داره گمشو مرتیکه فکمیکنه من احمقم 

2740
خواهر من سه شنبه پیش یک دستبند خیلی خوشگل خرید ۲و ۷۷۰ شاید از قیمتها خبر ندارین یا خیلی زنونه و سنگ ...

عزیزم اون دسبندی ک تو میگی در حد پنج گرم بوده و خیلییی ظریف ،. فیمت یدونه النگو میشه ، من خودم یپا طلاشناسم 

آخه اون اجرت و مالیات زیاد میشه لامذهب

خوب دارم ک میگم الان طلا 430 اگه با همه اون مالیات و اینا گرمی 500 هم حساب کنه 12 گرم طلا میشه شش تومن شما ک 7 تومن پول دارید حتما میشه