2733
2739
ن معلوم نیس دیگه مشکلم همینه

ان شاالله که چیزی نیست گلم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تلفن خونه ندارید؟
میدونی چی شده ساعت هاش رو نگاه کن باید میزده ده تومن هزار تومن ریخته اشتباه کرده بعد دوباره ریخته اخه قبض رو که هزار تومن پرداخت نمیکنن

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2728
با فی لتر ش کن کار میکنه ها

اها الان اوکی میکنم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
عزیزم تلفن خونه ندارید؟ میدونی چی شده ساعت هاش رو نگاه کن باید میزده ده تومن هزار تومن ریخته اشتباه ...

خب اون یکی میگم اشتباه شده بقیش چی

نه خونه تلفن نداریم اما مغازشون و خونه مامانش تلفن هست اما اگه ان بخواد اونارو پرداخت کنه از حساب مغازه پرداخت میکنه نه حساب شخصیه خودش

اوت تلفنبانک ینی چی

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
خب اون یکی میگم اشتباه شده بقیش چی نه خونه تلفن نداریم اما مغازشون و خونه مامانش تلفن هست اما اگه ا ...

با تلفن ثابت  پرداخت کرده 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2740

خانمی عکس رو ورش دار شماره حساب توش نوشته شده ی وقت خالی نشه مواظب باش اینجا که امن نیست

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی