2733
2734
عنوان

میم مثل مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 7832 بازدید | 1547 پست
خواهشا اگه رفتین هیئت و دلتون شکست ،با اون حال خوبتون برا منم دعا کنید🙏🙏🙏🙏🙏

انشالله که مادر بشی به زودی ....شما هم مارو دعا کن

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب رفتم هیئت! همش لای لای میخوندن و کلی هم بچه گوگولی اونجا بود

منم دستم گذاشتم رو شکمم براش لای لای خوندم گفتم انشاءالله که باشی و بشنوی. محرم هم هست حسینی بار بیاد

درکنار مداح یه پسر بچه هم هی حسین حسین حسین میگفت.... ماشاءالله عجب صدا و نفسی داشت. خدا واسه پدر و مادرش نگه داره 

همونجا خواستم یه پسر بهم بده مداح بشه😍😍😍

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

من رفتم عکس رنگی انداختم 🤪😰😰😰

واقعا تجربه ی بدی بود 

خیلی درد کشیدم

انشالله که نتیجه خوبی داشته باشه 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
2731
من رفتم عکس رنگی انداختم 🤪😰😰😰 واقعا تجربه ی بدی بود  خیلی درد کشیدم انشالله که نتیجه خوب ...

عه رفتی؟

چی شد جوابشو همون لحظه ندادن؟ درد داشتی؟😣😣

ایشالا که جوابش خوب باشه 

ببین خیلیا بودن بعد از عکس رنگی باردار شدن اگه گرفتگی های جزیی بوده باشه با عکس باز میشه و بعدش به راحتی باردار میشی ایشالا که هر چه زودتر نتیجه بگیری

عه رفتی؟ چی شد جوابشو همون لحظه ندادن؟ درد داشتی؟😣😣 ایشالا که جوابش خوب باشه  ببین خیلیا ب ...

سلام عزیزم 

اره امروز رفتم خیلی درد زیادی داشتم ، مثل درد پریود ولی شدیدتر ، جوابشو چهارشنبه میدن انشالله ، نمی‌دونم توکل به خدا ببینم چی میشه .....چقدر امروز هم سنای خودمون ناباروری داشتن اومده بودن ، همشون هم روحیه درستی نداشتن خسته بودن میگفتن انقدر دکتر عوض کردیم خسته شدیم

سلام عزیزم  اره امروز رفتم خیلی درد زیادی داشتم ، مثل درد پریود ولی شدیدتر ،  جوابشو چهار ...

سلام من اصلا ندیدم اینجا نوشتی الان یهو گفتم بیام ببینم عکس گرفتی یا نه.

ببین اگه فقط درد پریودی داشتی لوله هات بازن.درد بسته بودن لوله ،موقع عکس رنگی،میگن وحشتناکه.جوابشو گرفتی؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
2740

سلام به دوستام

بچه ها من دیروز پریود شدم. قراره شوهرم ببرم دکتر برای چک کردن واریکوسل و آزمایش اسپرم

من چندتا سوال دارم اینجا نمیشه بپرسم. در مورد معاینه و نمونه گیری آزمایش هست. میشه بیام خصوصی شما؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
سلام به همه من برای اولین با اقدام کردم ولی به همسرم گفتم که از وقت تخمک گذاریم گذشته تا یوقت نخوره ...

عزییییزم😍😍

انشاءالله مامان میشی

عه رفتی؟ چی شد جوابشو همون لحظه ندادن؟ درد داشتی؟😣😣 ایشالا که جوابش خوب باشه  ببین خیلیا ب ...

چطوری خانم؟دیگه پیش علوی نرفتی؟در چه مرحله ای هستین؟

چطوری خانم؟دیگه پیش علوی نرفتی؟در چه مرحله ای هستین؟

سلام عزیزم خوبم مرسی شما چطوری ؟ چه خبر ؟ 

والا من هنوز دکتر نرفتم فعلا که داروهای همسرم مونده تا تموم شه ببینم باید چه کار کنم 

شما چیکار کردی؟ دکتر نرفتی؟ 

این تاپیک چه سوت و کور شده چند روز پیش اومدم سر زدم دیدم هیچ خبری نیست استارترهم دیگه نیومد از خودش خبر بده قرار بود جواب عکس رنگینشو بگیره خبر داری گرفت یا نه؟

سلام عزیزم خوبم مرسی شما چطوری ؟ چه خبر ؟  والا من هنوز دکتر نرفتم فعلا که داروهای همسرم مونده ...

منم منتظرم ماه دیگه بشه دو دوره ای که گفته بود رو بخورم کامل ببینم چی میشه.شما هم اگه رفتی بیا خبر بده

سلام عزیزم خوبم مرسی شما چطوری ؟ چه خبر ؟  والا من هنوز دکتر نرفتم فعلا که داروهای همسرم مونده ...

سلام عزیزم خوبی ؟

من عکس گرفتم لوله راستم بسته شده و عفونت لوله میزنه به رحم 

قرار که لاپراسکوپی کنم دوباره برش دارند ، بعد آی وی اف شم ، که پنجاه درصد بارداری از بین می‌ره ، شوهرم هم حرکت رو به جلوی اسپرم ضعیف اونم مشکل داره ، قرار شد انشاله بعد یه مدت استراحت لاپراسکوپی برم آی وی اف

2706