2733
2734
درسته اون بستگی به تلفظ آمریکایی یا بیریتیش داره فرقی ندلره ولی خب اونی که معلم گفته بهتره اونو یاد ...

نه بهتر نيست، حتما بايد اونطوري ياد بگيرن. اصلا يكي از دلايل انتخاب من همين لهجه امريكايي كانون بود

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

دختر من تو مهد کلاس زبان دارن

اسم کتابشون پاکت هست

خوبه به نظرتون

بعد بیشتر انگار کلمات رو یادشون میدن با فلش کارت

این روش جواب میده

یا ببرمش کلاس جدا تو آموزشگاه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میخوام کتابهای اولیه رو خودم باهاش کار  کنم وقتی ابتدایی  رو تموم کرده بذارم آموزشگاه به نظرم هم زیاد کشش میدن  و هم هزینه ش هر ترم اضافه میشه

در هر حال ممنون از راهنمایی  مفیدتون😘

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
دختر منم کانون میره.راضی هستین شما؟

بله خيلي زياد.

ممكنه بعضيها با تكليف نوشتنش مشكل داشته باشن ولي ما خدا رو شكر مشكلي نداشتيم تو اين چند سال

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
بله خيلي زياد.  ممكنه بعضيها با تكليف نوشتنش مشكل داشته باشن ولي ما خدا رو شكر مشكلي نداشتيم ت ...

شادی جان دختر شمام میگه آ بوک؟واقعا ذهنم درگیرش شده.تو این یه هفته هرچی فیلم زبان اصلی نگاه کردم دهبار جلو عقب کردم ولی هیچکدوم نمیگن آ

شادی جان دختر شمام میگه آ بوک؟واقعا ذهنم درگیرش شده.تو این یه هفته هرچی فیلم زبان اصلی نگاه کردم دهب ...

شما انگلیسی با لهجه خودتون میگین ک ایرانیین که میگین اِ بوک درستش آ

دختر منم کانون میره.راضی هستین شما؟

کانکن زبان یا همون ایران امریکا سابق سبک تدریسشون افتضاحه به نظرم من تا high 3اونجا بودم انقدر خسته کننده بود دیگه نرفتم بعد یه سال رفتم سفیر 

سفیر خیلی بهتر از کانونه اونجا تموم کردم تا کتابای ویو پوینت خوندم

شادی جان دختر شمام میگه آ بوک؟واقعا ذهنم درگیرش شده.تو این یه هفته هرچی فیلم زبان اصلی نگاه کردم دهب ...

آ بصورت آ واضح تلفظ نميشه ولي عه هم نميگن. يه چيزي بين ايناست. الان چون اولشه يكمي اغراق شده ميگن كه پدرمادرا متوجه تفاوتش بشن بعد كم كم درست ميشه. 

اگه تو نت سرچ كني و تلفظ امريكاييشو همزمان با انگليسي گوش بدي متوجه تفاوتش ميشي