2737
2734

سلام خانمها. تو آزمایش خونم تقریبا همه چیز نرماله. اما تو آزمایش ادرار، مشکل هست ظاهرا

WBC =3-4

RBC=10-15

Epithelial cell= 15- 20

protein =trace

blood=positive

نمیدونم کسی تجربه شو داره یا نه. این عددها چی رو نشون میده؟؟؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش متوجه شدم که خون و پروتئین داخل ادرار هست. بیشتر میخوام بدونم نشوندهنده چیه. فشارم هم چند روزه 10 روی 6 هست

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728

آخه بعضی جاها دیدم که میگن ممکنه التهاب دستگاه ادراری باشه. بعضی جاها نوشته مسمومیت بارداریه . میتونه عفونت کلیه باشه. میخوام ببینم کدوم محتمل تره.

عفونت ادراری نیست چون گلبول سفیدت پایینه و احتمالا باکتریت هم منفیه، یرای مسمومیت بارداری میگم که ادرار 24ساعته بدی پروتئین رو با دقت با دستگاه اندازه بگیرن که خیالت راحت بشه با توجه به فشار پایینی هم که داری ان شاالله که مسمومیت نیست و یک التهاب جزیی کلیه است

پسرم التهاب کلیه داره. میتونه دلیلش جنین باشه؟