2737
2739

چیکار کردید؟اعصابم خراب میشه کاراشون یادم میاد همش خودخوری میکنم تا حالا هم نتونستم اساسی بگم بهشون کاراشونو

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من آسمون به زمین‌بیاد هم نمیتونم عذابایی که بهم دادن فراموش کنم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
فقط بگذر و فراموش کن ، خودخوری مثل یه پلاستیک پر از زبالست که مدام با خودت حملش میکنی هم سنگینه هم ب ...

یادم نمیره

اولا عاشقش بودم کم کم عیباش رو شد ولی سعی می کنم فراموش کنم هرچند گاهی به روش میارم اما ته دلم ازش ناراحتم

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2738

خانواده شوهر من خوبن خیلی خوبن ...کلا اگه بد باشن نمیشه بدیها نمیشه فراموش کرد خب اولین برخوردها مهم و تاثیر گذارِ....بستگی داره از اول بد بودن....اگه اول خوب باشن بعد بد شدن میشه بدیهاشون فراموش کرد

والله بدی ندیم ازشون .حتما خودت بدی میکنی ک اونام اینجورن بنظر من ک اینجوره ادما اصلا حواسشون ب رفتا ...

تاپیک زدم تو عروسیم چیکار کردن چقد راحت قضاوت میکنی اگه بد بودم انقد تو دلم نگه نمیداشتم میگفتم حتی اگه حرمتا شکسته میشد

[QUOTE=96754922]والله بدی ندیم ازشون .حتما خودت بدی میکنی ک اونام اینجورن بنظر من ک اینجوره ادما اصلا حواسشون ب

اینجوری نگو منم شرایطم مثل استارتره .دل ادم میشکنه. طرف مقابلتون خوب بوده خوشبحالتون 

زدم تو گوش مشکلات.....رررررفت با بزرگترش اومد.....
تاپیک زدم تو عروسیم چیکار کردن چقد راحت قضاوت میکنی اگه بد بودم انقد تو دلم نگه نمیداشتم میگفتم حتی ...

دوساله هیچی نگفتم

[QUOTE=96754922]والله بدی ندیم ازشون .حتما خودت بدی میکنی ک اونام اینجورن بنظر من ک اینجوره ادما اصل ...

عزیزم رفتار ادما بازتابی از رفتار خودته

منم اوایل خیلی خوب رفتار نمیکردن اما منم بدی نکردم کمکم خودشون فهمیدن اشتباه کردن اوایلش چون همو نمیشناسیم معمولا با مشکل روبرو میشیم خب یه نفر باید کوتاه بیاد تا طرف متوجه رفتارش بشه

2706