2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چی گوشت رحمت؟!مگه بیرون زده؟نمیدونم والا من سه تا زایمان طبیعی کردم همچین چیزی ندیدم و قیافه و ش ...

میشه از بدی های زایمان طبیعی بگی ؟اخه همه خوبیاشو میگن من میخوام بدی هاشو بدونم

2731
میشه از بدی های زایمان طبیعی بگی ؟اخه همه خوبیاشو میگن من میخوام بدی هاشو بدونم

باور نمیکنی بگم هیچ بدی نداره،خواهرانه بهت میگم اینو واقعا بهترینه،حداقل واسه من ک اینجوری بود،من اگه بازم ب قبل برگردم و هزار بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم طبیعی رو انتخاب میکنم،مثلا چیشو دوست داری بدونی،اگه چیز خاصی مد نظرتو بپرس بهت بگم

💗💗💗
باور نمیکنی بگم هیچ بدی نداره،خواهرانه بهت میگم اینو واقعا بهترینه،حداقل واسه من ک اینجوری بود،من اگ ...

میگن افتادگی میاره و دیگ جیشتو نمیتونی کامل نگه داری؟

بخیه میخوری دیگ نمیتونی بشینی کسی میاد پیش بچه اعصابت خورد میشه از درد ؟

بعدشم مجبور باشی بشینی بخیه هات کنده میشن و اونجا پاره میشه؟

باور نمیکنی بگم هیچ بدی نداره،خواهرانه بهت میگم اینو واقعا بهترینه،حداقل واسه من ک اینجوری بود،من اگ ...

زایمان طبیعی فیزیولوژیک و اپیدورال هم نمیدونم فرقشون چیه؟فک میکنم اپیدورال مثله سزارینه ک بی حسی کمر میزنن و برش میدن.

میگن افتادگی میاره و دیگ جیشتو نمیتونی کامل نگه داری؟ بخیه میخوری دیگ نمیتونی بشینی کسی میاد پیش بچ ...

عزیزم من خدارو شکر نه افتادگی گرفتم نه چیزی میگم ک حتی ظاهر و باطنمم فرقی با قبل نکرده،از لحاظ بخیه و اینا هم نه درد داره نه چیزی ،من سر هر سه زایمانام برش و بخیه خوردم از همون یک ساعت بعدش ب راحتی راه رفتم و دستشویی رفتم و یکسره هم یا نشسته بودم یا راه میرفتم،استراحت اصلا نکردم،تو هر سه هم همون روز زایمانم مرخص شدم،البته دکتر و بیمارستان هم خیلی مهمه ک دکترت ماهر باشه ،بدن خودت هم شرطه البته،من دکترمم خیلی خوب بود،بیمارستانم هم خصوصی بود

💗💗💗
زایمان طبیعی فیزیولوژیک و اپیدورال هم نمیدونم فرقشون چیه؟فک میکنم اپیدورال مثله سزارینه ک بی حسی کمر ...

فیزیولوژیک ینی همه ی مراحلش طبیعی پیش بره،حتی درد هم خودش شروع بشه،اپیدورال هم بی حسیه ک تو نخاع میزنن ک هیچ فایده ای نداره و فقط روند زایمانو طولانی میکنه

💗💗💗
فیزیولوزیک برش نمیدن؟وایمیستن تا خودت پاره شی؟

نه اگه خودش اومدنی باشه فیزیولوژیک میاد دیگه احتیاجی ب برش نداره ولی اگه فشار بیاد برش میزنن ک دیگه میاد،البته مثلا من دکترم خودش کلا برش میزد اصلا صبر نمیکرد ببینه چی میشه،میشه خودش یا نه،تو زایمان دومم خیلی میترسیدم ک دوباره رو همون قبلی بخاد برش بزنه بهش گفتم میشه نزنی گفت نه من برش میزنم ک فشار ب خودت زیاد نیاری ک فردا افتادگی رحم و مثانه بخای بگیری

💗💗💗
2706