2737
2734
عنوان

دوستان بیاین بازی😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 22 پست

پدرانه - علاقه به امور معنوی
- شخصیتی پدرانه و حمایتگر آماده قبول مسئولیت
- شخصی که در امور اجتماعی ، خدمات انسانی یا روانشناسی فعالیت دارد
- مهارت در قانون و تجارت

اینا کارت اینده ات داره میگ
حاکم جام در این رابطه به شما پیشنهاد می کند که نقش یک رهبر خیرخواه دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را اداره نمایید. با نیرو مقتدر ولی آرام پیش بروید. در بحران ها سر خود را بالا نگاهدارید و مسئولانه قدم بردارید. تجربیات به شما آموخته اند که چیزها همیشه آنگونه که به نظر می رسند، نیستند. کنترل وضعیتهای عاطفی و موضوعات خانوادگی را در دست بگیرید.

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم میشه برام بازش کنی؟یکم توضیح

بزار شام درس نکردم الان شوهرم میاد اخرشب توضیح میدم لایکت میکنم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2731
این جواب فال همسره؟

اره عزیزم مال اینده ات بعد بخون قشنگ واضحه

محرومیت - زنی مصمم - بانویی تیز و زیرک - زنی بیوه یا تنها که از دوری عزیزانش دلتنگ و غمزده است - مت ...

اینم مال الانت ک داره واست پیش میاد 

2738