2737
2739
عنوان

شما قبل اینکه ی چن روزی از خونه برید جایی همه جارو تمیز و مرتب میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 143 پست

من شده یک ساعت برم تاپارک همه جاروتمیز می کنم می رم وقتی برمی گردم خونم یه حال خوبی بهم دست می ده 😍

مطمنم همه ی شماهمین جوری هستین فقط حوصله ندارین😄

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اومدم واسه ناهار بیام خونه مادرم

دلم طاقت نیاورد پا شدم هود و اجاق گاز و ....همه رو برق انداختم 

کلا وقتی تو خونه هستم بی رمقم ولی میخوام برم بیرون هی میگم بزار اینکارو کنم اون کارو کنم

2728

شاید نرسم خونه رو جارو بزنم یا گردگیری کنم ولی حتما ظاهر رو جمع میکنم مخصوصا پذیرایی و آشپزخونه رو . مخصوصا قبل مسافرت . مامانم از وقتی دختر خونه بودم میگفت قبل از مسافرت رفتن باید خونه جمع و جور باشه یه وقت خدایی نکرده برای آدم اتفاقی میفته لااقل بقیه اگه اومدن در خونه آدم رو باز کردن آبروش نره .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
من شب میخوام برم شمال هنوز ساک جمع نکردم از ظهر دارم خونه تمیز میکنم پسرم همش غر میزنه . میگه تا ...

خب همین سفر رفتن باعث میشه آدم دلش به کار بره

من حالم خوب نیس

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
2740
من شب میخوام برم شمال هنوز ساک جمع نکردم از ظهر دارم خونه تمیز میکنم پسرم همش غر میزنه . میگه تا ...

گردو خاک ک چیزی نیست..مهم اینه خونه تمیز باشه

طوفان خاک ک نمیخواد بیا د😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

فک میکردم فقط خودم میگم ممکنه برم برنگردم

سری اخر ک رفتیم سفر خونه رو برق انداختم به شوهرم میگفتم اگر افتادم مردم مامانت میاد میبینه میگه واااااای عروسم چه تمیز بود من اشتباه قضاوت میکردم شلختس، بعد عذاب وجدان میگیره😂

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
شاید نرسم خونه رو جارو بزنم یا گردگیری کنم ولی حتما ظاهر رو جمع میکنم مخصوصا پذیرایی و آشپزخونه رو . ...

اوه به چه چیزها فکر میکنید 

میخوام بعد مرگم هر چی میخوان بگن والا ، اصلا تو زنده امم بگن

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
من تا همه جا رو برق نندازم نمیتونم جایی برم.چون خونه اومدن به اندخزه کافی ضدحاله برام حالا به این فک ...

دقیقا منم میگم تو راه تصادف میکنم یا میمیرم 

بیان خونم میگن این بی سلیقه بوده😀😀😀

2706