2737
2739
عنوان

شوهرم دوماه بعداز درخاست طلاق این اس رو داد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 8874 بازدید | 206 پست
بچه ها کسی هست یا میشناسه ک خانم طلاق گرفته باشه ولی مهرشو نبخشیده باشه یعنی نه بگیره نه ببخشه بعدا ...

عزیزم اگه ببخشی بعداز طلاق میتونی بگیری البته اگه ابراع نکرده باشی

امیدی ب مهریه داشتع باشم؟

نترس پیامی ک داده مدرک نیس  برا نفقه

اگ پول بریزه تو کارتت اون مدرکه ومیگه نفقه دادم 

جوابشو نده فوقش میگی گوشیم خراب  شده اس ها باز نمیشد برام ب همین سادگی

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اگه ببخشی بعداز طلاق میتونی بگیری البته اگه ابراع نکرده باشی

عشقم ببین دخترخالم جدا شده از همسرش شوهرش زندان بود اینم غیابی طلاق گرفت حضانت بچه رو تا ۷ سال دادن بهش اما خانواده شوهرش بچه رو ندادن بهش موقع طلاق میخواست ببخشه مهرشو ک بچرو بگیره و اینکه زودتر کاراش تموم بشه اما وکیل گفت نبخش اجرا هم نذار بذار همینجور ب قوت خودش باقی بمونه الان دختر خالم ازدواج کرده شوهر اولشم هنوز زندان بچشم دست خانواده شوهرشه میگه من ک بچه رو نگرفتم هیچی از اون زندگی نیاوردم واسه خودم حتی ی سوزن میخوام اگه بشه حتی بخشی از مهرمو بگیرم الان میتونه درخواست مهریه بکنه؟

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2740

واسه مسئله به این مهمی نمیان نی نی سایت میرن پیش وکیلی مشاوری چیزی 

یه آدم آگاه باتجربه

نه اینجا که هر کی یچی میگه :/

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   

عزیزم این پیام رو فرستاده که توی دادگاه محکوم به پرداخت نفقه نشه و به عنوان مدرک ازش استفاده کنه؛شما هم حتما شماره کارت براش بفرست تا واریز کنه یا با یه وکیل حتما مشورت کن..یه وکیل زرنگ بگیر چون شوهرت بیرونت کرده الان همه چی طرف توئه و نفقه حکم‌کیفری داره که میتونی زندانش کنی