2733
2734
عنوان

کسی میدونه برای رقیق شدن(آبکی شدن) مایع منی چیکار میشه کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15215 بازدید | 78 پست
سلام حل مشکل همسرتون چیکار کردین براش؟همسر منم زمان مایع شدنش زیاده ۶۰ دیقه س

عزیزم نگران نباش

منم اول که آزمایش شوهرم رو دیدم ترسیدم ولی باخوردن مایعات زیادددددد درست شد

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم که جواب دادی،مثلا چیا خورد دقیقا؟راستی نتیجه گرفتی ان شاالله؟

آزمایش شوهرم جز غلظتش بقیه آیتماش نرمال بود ولی فعلا نتیجه نگرفتیم.۶ماه درحال اقدامم.

میوه های آبدار مثل هندونه و خربزه وپرتغال زیاد بهش بده

شربت زعفران و  آب زیاد بخوره.

تامیتونی بهش آب هویج و ویتامین ای  بده.

چندوقته درحال اقدامی؟

آزمایش شوهرم جز غلظتش بقیه آیتماش نرمال بود ولی فعلا نتیجه نگرفتیم.۶ماه درحال اقدامم. میوه های آبدا ...

ان شاالله زود نتیجه میگیری عزیزم اگه خودتم مشکلی نداشته باشی طول نمیکشه،۱۴ ماهه اقدامم،اتفاقا اینارو زیاد میخوره ولی نمیدونم چرا نمیشه که نمیشه

خدایا به امید تو❤
ان شاالله زود نتیجه میگیری عزیزم اگه خودتم مشکلی نداشته باشی طول نمیکشه،۱۴ ماهه اقدامم،اتفاقا اینارو ...

خودمم تنبلی تخمدان ندارم

ولی نمیدونم مشکل از کجاس

عکس رنگی رفتی؟هرماه فولیکول بالغ داری؟سونو میری واسه سایز فولیکولات؟

همین دیگه آخرین چکابم عکس رنگیه

که میترسم ازش گذاشتم در آخر

فعلا ۶ماهه اقدام کردم اگه شد یک سال مجبورم عکس رنگی بگیرم.

شماعکس رنگیم دادی؟

همین دیگه آخرین چکابم عکس رنگیه که میترسم ازش گذاشتم در آخر فعلا ۶ماهه اقدام کردم اگه شد یک سال مج ...

اره من رفتم،اصلا نترس عزیزم درد انچنانی نداره همش به خاطر ترسه ،برو خیالتو راحت کن چون مشکل دیگه ای نداری احتمال اینکه بعدش باردار بشی زیاده

خدایا به امید تو❤
اره من رفتم،اصلا نترس عزیزم درد انچنانی نداره همش به خاطر ترسه ،برو خیالتو راحت کن چون مشکل دیگه ای ...

شما چه مشکلی داشتی که تاحالا باردار نشدی؟

اولین بچته؟

یه دکتر ارولوژی ببر واقعا تو نی نی سایت برای همه چیز متخصص وجود نداره

ما تخصصمون در حد مادر شوهر و جاری هست😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
واای چرا یاد فرنی افتادم😭😭😭😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دقیقا فرنی با بوی وایتکس😷

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2706