2733
2739
عنوان

کارد به استخونم رسید جای زخمم تا ابد تازه میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
و منم دیگه طاقت نیاوردم و تا تونست زدمش اونم عصبانی شد و محکم صورتمو گرفتو فشار میداد سرمو فشاررر دا ...

خودت باعثش شدی 

اینجا شوهرت هیچ تقصیری نداشت ،از داستانی که تعر یف کردی معلومه الکی بهونه میاری که نازتو بکشه ،ولی نه جانم 

استباه میکنی که

مهر بون باش و محبت کن تا بجاش نازتو هم بخرن 

همینم که مامان بیچارش میگی عفریته ،معلومه کلا اهل دعوایی

ما که مادرشو نمیشناسیم ولی از طرز رفتار با شوهرت معلومه با اون بنده خدا دیگه چه جوری رفتار کردی ،آخرشم به اون میگی عفریته !!!!!!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

این کارایی که کردی عجز یه زن محتاج محبته ولی این راهی که رفتی نه تنها بهش نمیرسی صبر وتحمل شوهرت وهم تموم کردی  اونم حوصله تو نداره میخواد فقط ساکت بشی بنظرم مشکل از اون نیست از رفتار خودته خودت عوض کن تا دنیای اطرافت هم عوض بشه 

یعنی هیچکس یه زنه باردار که حالش بده و عصبی شده و دسته خودش نیستو درک نمیکنه

چه ربطی داره باردار شدی عقلت که سر جا شه شخصیتت که نابود نشده این رفتارا زشته چه باردار باشی چه نباشی

2738
کجاش جالبه واقعا که یکی میاد درددل مسخره میکنید 

اگه دقت کنی به کامنتا همه خودتو مقصر دونستن عزیزم.مسخره نکردیم.ما هم حامله شدیم بچه اوردیم ولی ذره ای ناز نکردیم.چون اخلاق شوهرمونو میشناسیم وقتی اهل ناز کشی نیست پس بیخود خودمونو سبک‌نمیکنیم پیشش.شماهم سعی کن به پروپاش نپیچی به فکر ارامش و استراحت باشی تا جنگ و دعوا

این کارایی که کردی عجز یه زن محتاج محبته ولی این راهی که رفتی نه تنها بهش نمیرسی صبر وتحمل شوهرت وهم ...

چکار کنم خسته شدم طاقت ندارم از وقتی باردار شدم قند عصبی و فشار عصبی گرفتم حاله روحیم داغون شده دلم محبت میخواد اما 

عزیزم ماهم بارداریم بچه اولمونم هس شوهرمونم یوقتا محل نمیده ولی توقع بیجا نداریم..ن میزنیمش ن دعوا درست میکنیم..برا بچت خوب نیس این اعصاب خوردیا دوروز دیگه بدنیا میاد عصبی میشه چون تو دوران بارداریت تنش زیاده..خودتو سرگرم کن انقد ب اون بیچاره ام گیر س پیچ نده

بارداری ،مریض که نیستی 

والا مام دوبار زایمان کردیم ولی شوهرمونو کتک نزدیم موحبات اعصاب خوردی و فحش شنیدن از شوعرو فراهم نکردیم 

نمیدونم جرا بعضیا فک میکنن حامله که شدن. مریض دست وپا بسته ان و همه ی عالم باید بشن خدمتکارشون 

اگه رفتارات درست باشه خود همسرت میفهمه کجا باید هواتو داشته باشه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706