2733
2739
عنوان

علایم بارداری درد زیر شکم

| مشاهده متن کامل بحث + 18231 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان ی سوالی داشتم.

دوستان من الان دارم اقدام به بارداری میکنم تقریبن ۷-۸ماهی میشه.

باید ۲۵ام پریود بشم الان۲۳امه وهیچ علائمی از پریودی ندارم همیشه چن وقت قبلش ی علائمی از خودش نشون میداد.

امروز ک رابطه داشتم زیر شکمم ودور نافم خیلی درد میکرد  بنظرتون یکی از علائم بارداری نیس؟!

2740
سلام دوستان ی سوالی داشتم. دوستان من الان دارم اقدام به بارداری میکنم تقریبن ۷-۸ماهی میشه. باید ۲۵ ...

سلام

شما باردار بودی.منم دوهفتست عقب انداختم بی بی زدم منفی بود ولی هر موقع رابطه دارم دل درد شبیه پریودی میگیرم و زود خوب میشم

خانوما سلام من تازه اومدم تو سایت و اسممو اشتباه زدم.من اسمم مبینا هستش.خانوما من الان دقیقا ۷ روز دیگ میخواد ب پریودم از دو روز پیش کمو بیش زیر شکم سمت راستم تیر میکشید.الان امروز نزدیک پنج دقه تیر کشید بعد خوب شد شب ک شد تا یهو خندیدم کل زیر شکمم درد گرفت ینی میتونه علائم بارداری باشه؟راستی تا چند روز پیش ترشح داشتم جوری ک زیر شلواریم سفید میشد از ترشح.ولی الان ندارم .سینمم درد نمیکنه ینی میتونه علائم بارداری باشه؟من ۵ ساله تو اقدامم😔میشه لطفا جوابمو بدید لطفا🥺🥺🥺