2737
2734
گواهینامه با اون طرحی که اومده گرفته کارش ازاد و درامدش عالی ماهیانه۵.۶ تومن داره.دلیلش این میگ من ک ...

اگه درآمد داره بعدا میخره

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم تنها مشکلش گواهینامه بود اونم که اوکی شد رفت گرفت راحت شد

چن سالش شوهرشما خاستگار من ۲۲ سالش دیپلم گرفت دیگ رفت تو یه شرکت قطعات ماشین میسازه ودرامدش عالی

2731
کلا میگ سربازی نمیرم حتی تو خونه باشه میگ چون دلیلی نداره برم یچیز الکی بامن ک کارم ازاد سربازی برا ...

این طرز فکرش غلطه نباید بیخیالش باشه

فکرمیکنم برای سفر خارج ازکشور معافیت یا کارت پایان خدمت لازمه پس نباید شوخی گرفت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

مبحث سربازی یک طرف سن 22 سال هم یک طرف

برای پسر 22 سال زوده حتی اگر پخته تر از سنش باشه

سما به عنوان شریک زندگیش خیلی اذیت میشی چون فشار زندگی میفته رو دوش شما.

اگرم مطمئن شدی به تصمیمت عقد نکن همینجوری دوست یا نامزد بمونین تا کمی سنتون بره بالاتر. الان هنوز کلی تغییرات شخصیتی داره. عجله نکن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
گواهینامه با اون طرحی که اومده گرفته کارش ازاد و درامدش عالی ماهیانه۵.۶ تومن داره.دلیلش این میگ من ک ...

شوهر منم ۶ماه رفته بود و بعدش ولش کرد تا پارسال که شرایط ۸سال غیبت اومد خریدش بصورت قسطی

همسر نرفته معاف چهاربرادری خورده سوسول مامانی نیست!چ ربطی داره !

خب هرکی دیدگاهش یه طوره

دیدگاه من اینطوره  

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چن سالش شوهرشما خاستگار من ۲۲ سالش دیپلم گرفت دیگ رفت تو یه شرکت قطعات ماشین میسازه ودرامدش عالی

شوهرم ۳۵ سالشه الان واقعا زور داره بره سربازی تو این سن.

اما خب پول کافی هم برای خریدش نداریم متاسفانه.

میگم بزرگترین مسئله گواهینامه بود که حل شد

از سفر خارجی هم که فعلا خبری نیست بخواد نیاز بشه

2706