2737
2734
واقعا  آخه تخمک گذاریمن روز 10 و 11 اتفاق میفتاد این ماه یعنی دیرتر شده میشه؟

تخمک گذاری تاریخ دقیق که نداره عزیزم تازه بعضی ماه ها کلا تخمک تولید نمیشه به دلایل هرمونی

ولی الان شما مستعد بارداری هستی اقدام کن انشالله که خیر برات پیش بیاد

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا خودش آزاد میشه  استرس گرفتم یهو کیست نشه

عزیزم کیست وقتی میشه که دارو خوردی و پنج شش تا فولیکول داری که یکی دوتا آزاد نمیشه و کیست میشه گاهی

شما شرایطت نرماله

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
آخه با دکتر هفته بعد وقت دارم

خب خودش میدونه چیکارداره میکنه نگران نباش 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2728
تخمک گذاری تاریخ دقیق که نداره عزیزم تازه بعضی ماه ها کلا تخمک تولید نمیشه به دلایل هرمونی ولی الان ...

فقط یه خورده تحرک اسپرم شوهرم پایینه

وگرنه سرعت و تعداد اسپرمش خیلی عالیه

نمیدونم بشه یا نشه

ببخشید اسی، من یه سوال بپرسم، ذخیره کم تخمدان چیه ممکنه یکی تخمدان پلی کیستیک داشته باشه پر از فولی ...

ذخیره تخمدان با آزمایش خون مشخص میشه 

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عزیزم کیست وقتی میشه که دارو خوردی و پنج شش تا فولیکول داری که یکی دوتا آزاد نمیشه و کیست میشه گاهی ...

مرسی عزیزم

واقعا نگران شدم گفتم نکنه تبدیل به کیست شه

گفتم شاید نیاز به آمپول باشه

چون اولین بارمه سونو واژینال دادم

خوب سردرنمیارم از فولیکول و اینا

اینارم تو سایت خوندم

2738
فقط یه خورده تحرک اسپرم شوهرم پایینه وگرنه سرعت و تعداد اسپرمش خیلی عالیه نمیدونم بشه یا نشه

ببین بگو دارو تقویتی بخوره

خرنوب خوبه ولی قبلش تحقیق کن ببین برا همسر شماهم خوبه یانه

یدوفولیک روز درمیون بده بخوره

ویتامینEهم خوبه امگا۳هم خوب

ویتامینDهم برا شما وهم برا همسرت مهمه برین آزمازش بدین واگه پایین بود قرصشو بخورین

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
ببین بگو دارو تقویتی بخوره خرنوب خوبه ولی قبلش تحقیق کن ببین برا همسر شماهم خوبه یانه یدوفولیک روز ...

دکتر بهش دارو داده

ولی تازه چند روزه میخوره

منم ازمایش و عکس رنگی و آزمایش هورمونی دادم

مشکلی نبوده جز دو سه تا کیست

که دکتر گفت اقدام کن کیست هات کوچیکه ونیازی به دارو نداری

۸ ماهه اقدام کردم نشده

واسه من 18 بود 4 روز قبل از تخمک گذاریم. دکتر گفت عالیه. 4 روز بعد هم اقدام کردم باردار شدم. هیچ دار ...

ببخشید شما روز تخمک گذاری اقدام کردی؟

بچتون پسر شد یا دختر

2706