2737
2734
عنوان

تا حالا جلو دوربین مداربسته سوتی دادین؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 74 پست

ی شب رفتیم باغ دوست شوهرم اخرشب ک همه خواب بودن ما رفتیم تو حیاط شیطونی کنیم فقط خودمون دوتا تو حیاط بودیم چراغا هم خاموش بود داشتم برای شوهرم...... میخوردم یهو دیدم دوربین روبرومونه😂😂😂😂😂یعنی نابود شدم فرداش شوهرم ب دوستش گفت فیلمای دیشبو پاک کن از دوربین 😂اونم خداییش بدون اینکه نگاه کنه پاک کرد 

نی نی قشنگم 👶 به خونت خوش اومدی😍 👈 👫 👈 👩‍❤️‍👨 👈 💏 👈 👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو یه شرکت تازه استخدام شده بودم.یه روز میخواستم جایی برم رفتم تو حسابداری کاملا جلو دوربین بلوزم ...

واااای من، نگو که زیر بلوزت لباسی تنت نبوده 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
چرا تازه ازخجالتم نگفتم دوتا پسر جوون جلوددرمغازه بودن تامن پاشدم ازشدت خنده پریدن تومغازه😣حالا ی ب ...

همش که میخوری زمین،😁😁😁😁😀😀معلومه شیطونی‌وحواس پرت

.....

دوباره ی بار پام سر خورد توی میدون پرتردد رفت لای دریچه فاضلاب توخیابون بخدا اونا خیلی فاصلشون نازک نازکه وپای من رونام تپل اصل نمیدونم چجوری سرخورد وجاشد اون تو بخدا پام تکون نمیخورد دورم پر ماشین وادم خداروازته دل صداکردم بخدا معجزه شد پام دراومد اگ بدونید کجا گیرکرده بود دوستای نامردم کف خیابون ازشدت خنده پهن بودن😢😓😪🤐

2738

من اره تو رستوران بودم با دوستم داشتیم فیلم میگرفتیم ادا درمیاوردیم متوجه شدم جلو دوربینیم..اخرشم ک داشتیم میرفتیم مسعول اونجا یه آه کشید واسمون منظورش این بود ک خدا شفاتون بده

2706