2733
2739
عنوان

دکتر خوب نازایی در اهواز

| مشاهده متن کامل بحث + 5108 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا امیدوارم همتون خوش و خرم باشید. منم مشکل تهیه لباس شیک و با جنس خوب و قیمت مناسب رو داشتم. تازگی ها دیدم توی مجیدیه شمالی در تهران یه فروشگاه البسه خارجی و باکیفیت و مخصوصا قیمت مناسب داخل یک پاساژ راه افتاده که می گفتن اونجا همه چی داره. یه سر رفتم به ادرسشون (تهران مجیدیه شمالی خیابان کاووسی نبش کوچه مطیعی راد پاساژ آریا طبقه همکف پلاک ۲۸ ). باورتون میشه یه مغازه پیدا کردم به اسم فروشگاه مهر. کلی لباسای قشنگ پسرونه و دخترونه با قیمتای خیلی عالی و برند داره. من که خیلی راضی بودم. یه سری بزنید اونجا خالی از لطف نیست.

ضمنا آدرسی از سایتشون دادن برای مامانایی که شهرستان هستن و حضوری نمیتونن خرید کنن این عزیزان میتونن از سایت فروشگاهشون خرید کنن ضمنا برای تشویق خرید اینترنتی گفتن که قیمتهای داخل سایت رو ارزونتر از فروشگاه گذاشتن که لینکشو میگذارم برید چک کنید و لذت ببرید :)

https://ninidress.ir/product-category/سارافون-بچه-گانه/

دکتر نازایی خیلی خوب میخوای من خانم دکتر نصرت نقاب و بهت توصیه میکنم 

چندبار مطبشون رفتم با مریض هاشون حرف زدم 

تقریبا 90درصدشون بعداز یه دوره ناباروی طولانی باردار شده بودن 

مطبشون کیانپارس اهوازه 

اهواز ، کیانپارس ، خیابان پهلوان شرقی ، حدفاصل چمران و اردیبهشت ، مجتمع پزشکی شفا ، طبقه دوم

تلفن تماس: ۵۴ ۴۵ ۳۶ ۳۳ [۰۶۱]

تلفن همراه:  ۵۳ ۴۹ ۹۳۶ [۰۹۱۶]

2728