2733
2734
عنوان

دوستان شما پول داشته باشید بینی عمل میکنید یا طلا میخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون، انشالله قسمت همه کسایی که دوست دارن بشن 😂 لامصب خیلی عمله خوبیه من که خیلییی راضیم ، خدا هم ...

چقدر طول کشید اولین بار که رفتید پیش دکتر تا عمل کردنتون؟

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
چقدر طول کشید اولین بار که رفتید پیش دکتر تا عمل کردنتون؟

دکترم که کلی تحقیق کردم تا اوکی شد.  اما تا ویزیت اول تا عمل یکماه شد.  خودم  تاریخ انتخاب کردم

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
دکترم که کلی تحقیق کردم تا اوکی شد.  اما تا ویزیت اول تا عمل یکماه شد.  خودم  تاریخ ا ...

یعنی میشه منم تاریخ انتخاب کنم؟ یعنی شما زودتر هم‌میتونستین عمل کنین

دکترم که کلی تحقیق کردم تا اوکی شد.  اما تا ویزیت اول تا عمل یکماه شد.  خودم  تاریخ ا ...

راضی هستی؟  شما چقدر دادی واسه عمل؟

یعنی میشه منم تاریخ انتخاب کنم؟ یعنی شما زودتر هم‌میتونستین عمل کنین

بستگی به دکتر و وقتهای خالی واسه عمل داره.

‌وقت دهی دکترا فرق داره باهم

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
راضی هستی؟  شما چقدر دادی واسه عمل؟

خیلی راضیم خدا رو شکر

بینیم گوشتی بود. اون موقع ۷ نیم  الان ۸ شده.  دکتر علی عباسی

خیلی راضیم خدا رو شکر بینیم گوشتی بود. اون موقع ۷ نیم  الان ۸ شده.  دکتر علی عباسی

ممنون عزیزم ک جوابم و دادی😘😘