2737
2734

درست اینکه نیتت باید محل استخاره داشته باشه. یعنی برای امر نادرست نباشه. شما در اون امر تحقیق کامل انجام داده باشی و با متخصص اون امر مشورت کنی. کاملا فکر و عقلت رو در مسئله به کار بگیری و وااااقعا با مراعات تمام این شراط باز هم در دوراهی موندی و مستاصل شدی می تونی متوسل به قران بشی اما اون هم توسط شخص آگاه و در زمان مناسبش. خدایی نکرده نباید از قران مثل فال استفاده بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره اعتقاد دارم ولی باید اول خودت خوب فکراتو بکنی اگر عقلت جواب نداد یه استخاره بکنی بگی خدایا با من صحبت کن

خودش راهنماییت میکنه قربونش برم

بیمار خنده های توام بیشتر بخند😊😍    خورشید آرزوی منی گرم تر بتاب🌱🌸🌈                              لطفا برای سلامتی امام زمان(عج) صلوات بفرستید🌺🙏🏻
چجوری استخاره میکنید 

اگه تمام شرایطی که در پست قبلیم گفتم رو رعایت کردین میتونین از یه روحانی کمک بگیرین یا به دفتر یکی از مراجع زنگ بزنید که همون تلفنی سریعا پاسختون رو میده

دوتاش خرافاته

استخاره کردن یعنی بیرون اومدن ازتردیدبعضیا اعتقاددارن بعضیا نه ولی این دلیل نمیشه که کارمون بااستخاره پیش ببریم تااونجا که عقل یاری میکنه عقلانی بایدکارکردولی یه جایی آدم می مونه استخاره یه جورکمک خواستن ازخداست فکرنمیکنم این خرافات باشه

2740