2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اينكه نميفهمم منظورشو خيلى عصبى ميشه

به هر حال هر کدوم یه بهونه ای‌پیدا میکنن وارد دوره ی‌لجبازی میشن یا چیزیو میخوان یا حرفیو میخوان بزنن یا میخوان کار خطرناکیو تنهایی بکنن 

یا بیرون میری‌میخوان راه خودشونو برن 

خلاصه باید یه جوری رفتار‌کنی که غرورشو نشکونی 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2728
خخخ 😍اخی تو دوران کنجکاویشه خب..ولی با یه مشاور حرف بزن حتما

حق با شماست ، اخه دختر داييم بچه اولشو تحت نظر ى مشاور بزرگ كرده بشدت لوسه اصن نميخوام شبيه اون بشه اما نميخوامم عصبى باشه

به هر حال هر کدوم یه بهونه ای‌پیدا میکنن وارد دوره ی‌لجبازی میشن یا چیزیو میخوان یا حرفیو میخوان بزن ...

اره دقيقا ، همش ميخواد از پله ها خودش بره يا هيچ وقت از راه صاف نميره ميره از جاهاى كج و كوله راه ميره خوشش مياد ناراحتم ميشه دستشو بگيرم اما زمينم ميخوره

2740
شايدم من زياد بهش نه ميگم 😩 حق با شماست بايد كمش كنم 

از اول صبح بایز ببین به چیا نه میگی 

من الودگیا یه سری خب‌مهم بود برام ولی دیدم ارزش‌اج بازی‌نداره مثلا هرچیزیو دهنش‌میزاره هرچیم بگیم تو خونه ایم واقعا خب مثلا دمپایی روفرشی اخه ادم صداش‌میخواد در بیاد ولی تحمل‌میکنم دیگه 

غذا خوردنشم نگم که سپردم به خودش چون میخواد مستقل باشه من خون خونمو میخوره ولی به امید اینکه بلاخره باید یاد بگیره تحمل‌میکنم 

ابروم رفت امروز جلو بقيه منو زد 😩

پسر من دوسالشه مگس کش ور میداره محکم میزنه یا خوراکی که میخاد میاد محکم لگد میزنه میگه پاشو برام بیار جرات نداریم بخابیم میره از تو حیاط کفش میاره میخابونه تو صورتمون بدبختمون کرده  

اره دقيقا ، همش ميخواد از پله ها خودش بره يا هيچ وقت از راه صاف نميره ميره از جاهاى كج و كوله راه مي ...

ما هم همین وضعو داریم همشون مشابهن فقط باید خطر هارو کم کرد من جاهایی‌ میبرمش که خطری نباشه ولی‌زمینم بخوره نمیپرم بغلش کنم فقط‌کنارش‌میمونه میگم مثلا‌خوبی یا دردت نگرفت خودش‌بلند میشه 

از اول صبح بایز ببین به چیا نه میگی  من الودگیا یه سری خب‌مهم بود برام ولی دیدم ارزش‌اج بازی‌ن ...

در مورد غذا خوردنش ك اصن گير نميدم چون لاغره ميكم تو فقط بخور كله خونمو روفرشى كردم ديگه ى وضعيه غذا خوردنش بيشتر در مورد اجاق گاز ك مياد ميچسبه بهش دعواش ميكنم 

ما هم همین وضعو داریم همشون مشابهن فقط باید خطر هارو کم کرد من جاهایی‌ میبرمش که خطری نباشه ولی‌زمین ...

منم اگه بيوفته و نگاش كنم تا شب ول نميكنه نگاشم نكنم خودش بلند ميشه اما بعضى وقتا خيلى بد ميخوره زمين

در مورد غذا خوردنش ك اصن گير نميدم چون لاغره ميكم تو فقط بخور كله خونمو روفرشى كردم ديگه ى وضع ...

منم مشکل اجاق دارم با سرخ کردنی‌که ممکنه روغن بپاشه اگه میتونی دم در اشپزخونه یه جوری با چیزی سرشو گرم کنی‌خوبه 

یه کاسه اب من میزارم براش با یه لیوان 

یا میوه میزارم براش یا با اسپیکر براش اهنگایی که خوشش میادو میزارم