2733
2739
عنوان

سونو دوازده هفته ان تی و تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 47 پست
تاريخ پريودي

دکترم داره طبق سونویی که تومطبش انجام داده میفرسته برغربال نه طبق تاریخ پری

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا خیلی رو علائم حساب باز نکن که برا هر کس یه جوره سونو هم رفتی اگه مهارت داشته باشه پسر زودتر معلوم میشه حالا بیشتر سونوگرافی ها میگن زودتر از ۱۸ هفته نمیگیم ولی من یادمه که زیاد اهل خیار شور نبودم ولی تو فروشگاه بوش اومد یه لحظه خیلی خوشم اومد هیچوقت یادم نمیره آخه من کلا هوس هیچ چیزی رو نداشتم به غیر از خیار شور اونم فقط یکی دوبار مال من پسر بود 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2728
چند روز اختلاف داري ؟

وقتی رفتم سونوبایدهشت هفته میبودم ولیدکترتومطبش سونوکردم وگفت پنج هفته وقلب هم داشت

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
تهوع نداشتي؟ة

تهوع یه ماه اول داشتم

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

حالا موندم برم بیرون یه سونوبدم یا بی خیال شم هرچی دکترم گفت گوش بدم؟؟؟؟

حالا موندم برم بیرون یه سونوبدم یا بی خیال شم هرچی دکترم گفت گوش بدم؟؟؟؟

يه بار ديگه بده خيلي اختلاف داشتي من فقط دو روز اختلاف داشتم

حتي دكتر هم تاريخ زايمان رو از روز پريودي حساب ميكنه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2740
من خواهرم با اينكه ٧ ماهشه هنوزم تهوع داره با اينكه پسره

هنوز داره قرص ضد تهوع میخوره؟

يه بار ديگه بده خيلي اختلاف داشتي من فقط دو روز اختلاف داشتم حتي دكتر هم تاريخ زايمان رو از روز پري ...

هنوز داشت میگفت چهار هفته ته!!!! مگه توچهارهفتگی قلب دیده میشه!!!!!!

نه نميخوره من و خواهرم خييلي داشتن خلط اذيتمون ميكنه همين باعث تهوع بيشتر ميشه

حالا ان شاالله زودی تموم بشه برا من که حالت تهوع بدترین قسمت بارداری بود همیشه میگم اجر باردارایی که حالت تهوع دارن بیشتر از بقیست😊 اینقدر که بنده خداها اذیت میشن

حالا ان شاالله زودی تموم بشه برا من که حالت تهوع بدترین قسمت بارداری بود همیشه میگم اجر باردارایی که ...

واقعا دارم عذاب ميكشم اميدوارم زودتر تمام بشه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2706