2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه غمناک خاطره زیاد داشتیم‌الان یادم نمیاد فقط شب آخر وقتی شوهرم که خواستگار سنتیم بود اومده بود باهم حرف بزنیم اونم با یه تاکسی قدم به قدم پشتمون بوده هرچند من نمیدونستم بعدها فهمیدمو غصه خوردم کلی

2731

نامزد بودیم و زیر اپن خونه خواهرم یواشکی منو بوسید. هم خوشم اومد هم حالم ازش بهم خورد .خیلی نفهم بودیم بخدا یعنی نترسیدیم کسی یکدفعه بیاد توی سالن و پوستمون رو بکنن😁😁😁😀

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

یادمه یه بارکه مریض شدم تاصبح بالاسرم نشسته بودتنفسموچک میکردکه یه وقت توخواب تشنج نکرده باشم صبح که رفت سرکارنمیتونست چشاشوبازکن امابازم هرچنددقیقه یه بارزنگ میزدخیلی همودوست داشتیم اماحیف که بااینکه الانم داریم اماخیلی کمرنگ شده

منم همیش تابستونا به هوای اون میرفتم خونه مادر بزرگم یه بار یادمه برام یه جا سوییچی که توش عروسو دوماد بودن شیشه ای بود بهم هدیه داد ولی هیچوقت از شوهر عنترم هدیه نگرفتم تازه ازم خواستگاری کرد ولی نمیدونم چرا این روانیو انتخاب کردم

2740

من یکی عاشقم یود از ده یازده سالگی بیرون بودم منو ساپورت میکرد تا زمانی که شوهر کردم. همیشه دونبالم بودم اما هیچ وقت بهش پا ندادم ، عادت کرده بودن بهش یه بار نمیدیدمش نگران میشدم😁

کلا هیچ وقت دوست پسر نداشتم  بعد از ازدواجم هنینجور مات نگام میکرد. الان ده ساله ازدواج کردم اون هنوز مجرده

هر وقت میبینمش  همون خاطرات تکرار میشه، هیچ وقت دوستش نداشتم  اما خیلی واسش احترام قائلم 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
وای از خاطرات عشق ناکام نگو کوچه گردیا قرارهای یواشکی بوسه های تو خلوت الان 11 سال می گذره از هم جدا ...

خوشبحالت کاش منم داشتم

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

یکی بود همش میگفتن تو عروس مایی و اینا 

بعد ک عقد کردم گفتن حالش بد شده رفته بیمارستان😦

ولی ن ما حرف زده بودیم ن چیزی فقط میدیم هما ولی من بدم میومد ازش😐نمیدونم دیگه عاشق شده بود بدبخت یا ن 

2706