2733
2734

ی هفته  ای یو ای کردم میخوام بدونم علایم مثبتا چجوری بوده خیلی استرس دارم لدفا کمکم کنین 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ علامت خاصی نداره بهتر آروم باشی و بعد از دو هفته آزمایش بدی انشاءالله مثبت  البته من ...

شما باردارربودین؟ 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
2731
من هیچ علائمی نداشم باردارم‌نبودم🤪

مشکلت چیه عزیزم ‌؟ انشالله ب زودی هممون مامان شیم

مشکلت چیه عزیزم ‌؟ انشالله ب زودی هممون مامان شیم

کم تحرکی اسپرم. پلی کیستیک 

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
بله همون بار اول دوقلو باردار شدم

ترشح هم داشتین؟ ترشحات سفید.مشکلتون چی بود و چند تا فولیکول داشتید 

2740
کم تحرکی اسپرم. پلی کیستیک 

انشالله ب زودی مامانی دست از تلاش و پیگیری برندار شاید خدا  دلش برامون رحم اومد.ب امید خودش

ترشح هم داشتین؟ ترشحات سفید.مشکلتون چی بود و چند تا فولیکول داشتید 

اون ترشحات سفید رو قبل از پریود هم داری خیلی به علائم رقت نکن چون علائم اولیه بارداری دقیقا مثل علائم قبل از پریوده

من خودم مشکلی نداشتم قبل از اون هم یک بار طبیعی باردار شده بودم اما آخر 4 ماه کیسه آبم پاره شد

مشکل شوهرم بود که مورفولوژی اسپرمش پایین بود قبل از به اصطلاح شستشو 30 درصد بود بعدش 90 شده بود

موقع سونو از دکترم پرسیدم گفت 4 و 5 تا حسابی داری 

انشاءالله که حتما باردار میشی اما اگه نشد برای درمان نازایی به هیچ عنوان دکتر سهیلا عارفی رو از دست نده عاااااااااااااالیه

انشالله ب زودی مامانی دست از تلاش و پیگیری برندار شاید خدا  دلش برامون رحم اومد.ب امید خودش

چی بگم دیگه خسته شدم والا 

خدایا شکرت .. توراهیامو سالم برسون بغلم😍😍😍 واسه سلامتی نی نی های تودلم یه صلوات بفرستید لطفا💚💚❤❤❤
چی بگم دیگه خسته شدم والا 

خدا بزرگه عزیزم.جز خدا امیدی نداریم و کاری ازمون بر نمیاد انشالله همین ماه دل هممون شاد شه