2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا ارادم قوی نیست به نظر من که دمنوش و این چیزا زیاد کم نمی کنه می خواستم برم جراحی انجام بدم ولی هرچی عکساشونو میدیدم جای بخیه ها می مونه رفتم بادی جت کردم چربی ها مو کشیدن بیرون از پهلومو شکمم الان خیلی هیکلم بهتر شده ولی مشکلی که دارم اینه که سینه هام هنوز بزرگ مونده ولی از اینکه بادی جت کردم خیلی راضیم الانم رعایت می کنم چربیو این چیزا زیاد نمی خورم 

2731
من شکم و پهلو مو با دستگاه بادی جت چربی هاشو کشیدم بیرون واقعا راضی ام. الان دو ساله می گذره و هنوز ...

خاله ای منم با بادی جت چربی شکمش کشید هنوز شکمش قشنگ با اینکه 7 سال گذشته.

اگر دوست دارید بسیار سریع لاغر شوید و یک لاغری سریع را تجربه کنید میتوانید از چای زرشک کوهی و دم کرده زرشک کوهی استفاده کنید برای تهیه چای زرشک کوهی و یا دم کرده آن باید 2 قاشق غذاخوری زرشک را در یک کاسه به مدت 5 دقیقه خیس کنید تا کاملا شن و دیگر مواد آن ته نشین شود سپس آن را آبکش میکنیم بعد از تمیز شدن زرشک آنها را در قوری ریخته و مقداری آب جوش روی زرشک های تمیز شده بریزید پس از گذشت چند دقیقه زرشک ها تغییر رنگ داده و رنگ پس میدهند و بگذارید زرشکتان دم بکشد اگر طعم ترشی آنرا دوست نداشتید میتوانید از یک تیکه نبات زعفرانی و یا عسل به دم کرده تان اضافه کنید.(زرشک و لاغری)

سلام من نمیدونم این تایپیک واسه چه سالیه ولی میشه دوباره بیایید و ادامه بدید من از اسفند رژیم گرفتم رژیمم بگیر و نگیر داره تو ۲۶ روز ۱۰ کیلو کم کردم خیلی دیگه باید کم کنم قدمم بلند نیست وحشتناکم رون و شکم دارم پسر کوچیک دارم نمیتونم پیاده روی کنم یعنی برم بیرون فقط یه حلقه دارم و یه دستگاه دراز نشست عید که شد دوکیلو اضافه کردم ولی دوباره شروع کردم میگم اگه کسی هست بیاد ماه رمضونو رژیم بگیریم و کمک حال هم باشیم راستی امروز ۳/اردیبهشت سال/۱۳۹۸

دوست جونیا سرکه سیب همه خیلی خوبه خیلی سخته خوردنش ولی تاثیرش خدایی عالیه فقط نباید زیاد بخورید چو ...

سرکه سیب اگه دائم بخوری فقط به درد معده کمک می کنه ولی لاغر نمی کنه تو رو خدا اطلاعات ندارید نگید منم تخصصشو ندارم ولی از دکتر سلیمان زاده شنیدم خوب نیست اینکه هر روز بخوری 

سلام من نمیدونم این تایپیک واسه چه سالیه ولی میشه دوباره بیایید و ادامه بدید من از اسفند رژیم گرفتم ...

چجوری تو ۲۰ روز ۱۰ کیلو کم کردی میشه بگی ؟

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
سلام من نمیدونم این تایپیک واسه چه سالیه ولی میشه دوباره بیایید و ادامه بدید من از اسفند رژیم گرفتم ...

من خیلی سریع باید ۶ کیلو کم کنم میشه راهنمایبم کنی ؟

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
من خیلی سریع باید ۶ کیلو کم کنم میشه راهنمایبم کنی ؟

سلام خوبی شرمنده الان دیدم والا من رژیم غیر اصولی گرفتم هیچی نمیخوردم فقط تو طول روز چای سبز چای زنجبیل روزی یک ساعت رقص روزی ۲۰ تا ۲۵ دقیقه هم حلقه لاغری 

2706