2733
2734
جدی من سرترالین ویکی ریگه داده درمواقعی که اضطراب دارم همین روزا بایدمیرفتم دوباره پیش دکترم حالابای ...

بخدا راست میگم

منم ی سری قرصی میخوردم برای اضطراب ک اوناهم عیبی نداشت

چ قرصایی میخوردی دقیق؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرترالین شبی یکی ونصفی وتری فلوئوپرازین۱میلی

راستش اون یکی رو نمیدونم

ولی سرترالین رو دکترم گفت مشکلی نداره

بازم ناراحت نباش

هیچی نشده

خیالت راحت

خدا خودش حفظش میکنه

فقط ب دکترت بگو

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
2731
سرترالین ویه قرص کوچولوی آبیه برای مواقع اضطراب داده بهم بایدبرم ببینم چی میگه

فلوئوپرازین هم همینطوره نگران نباش، فقط میگن سه ماه آخر بارداری نباید مصرف بشه! 

اگه بهش وابسته نیستی دکتر میگه کم کم بذاریش کنار. 

درکل استرس نداشته باش، اتفاقی نمیفته❤️

درکل هم تا هفته 6 و 7 جنین با مادر ارتباط خونی نداره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️