2737
2734

اخجون یه معجزه خلقت دیگه😍تبریییییک 

نگران نباش که وگرنه ۹ ماه خودتو شوهرتو اطرافیانو میسایی.اولین بار ک رفتی ازمایش همه چیز مشخص میشه ولی الان بدترین چیز استرس و نگرانیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکالی نداره خیلیا تو بارداری واسشون تجویز میشه تازه، اما در اولین فرصت برو متخصص یا قطعش میکنه یا دوزشو کم میکنه! 

راستی مبارک باشه، خوش قدم باشه انشاالله 😍

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
اخجون یه معجزه خلقت دیگه😍تبریییییک  نگران نباش که وگرنه ۹ ماه خودتو شوهرتو اطرافیانو میسایی.ا ...

همین الانشم کلی استرس دارم باامادگی کامل حامله میشی هزارتامریضی پیش میادواسه بچه ی طفل معصوم منکه چندماهه دارم قرص اعصاب میخورم

عزیزم منم سرترالین میخوردم

دکتر گفت  این قرص عوارضی برای بارداری نداره و حتی تو بارداری هم میخورن ولی بهتره خواستی باردار بشی باید با دکتر زنانت مشورت کنی

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
سابقه ی سقط دارم میگم کاش اینم مثل قبلی باشه اخه کلی قرص اعصاب معلومه بچه ای هم باشه سالم نیست

دیوانه این چ حرفیه .چرا سالم نباشا من قرص ویتامین دی با دوز بالا میخوردم 

خداروشکر تاحالا مشکلی نبوده و انشا... ازین به بعدم خدا کمکمون میکنه.

درسته ک ازین به بعد باید بیشتر مواظب باشی حتی سر بچه بعدی.ولی این الان نگرانی نداره .رو بچه هم عیب نذاراااااااا

2738
اشکالی نداره خیلیا تو بارداری واسشون تجویز میشه تازه، اما در اولین فرصت برو متخصص یا قطعش میکنه یا د ...

ممنون عزیزم ولی واقعا خوشحال نشدم اگه توهرموقعیت دیگه بود کلی شادمیشدم ولی الان نه نگرانم بیشتر

عزیزم منم سرترالین میخوردم دکتر گفت  این قرص عوارضی برای بارداری نداره و حتی تو بارداری هم میخ ...

جدی من سرترالین ویکی ریگه داده درمواقعی که اضطراب دارم همین روزا بایدمیرفتم دوباره پیش دکترم حالابایدبرم ببینم چی میگه

همین الانشم کلی استرس دارم باامادگی کامل حامله میشی هزارتامریضی پیش میادواسه بچه ی طفل معصوم منکه چن ...

هعی عزیزم اینطوری فکر نکن .کسی ک با کلی امادگی باردار میشه کلی مشکلاتم داره 

حالا خدا یه مرحله بهت پر پرواز داده راحت ازش پریدی بقیرو با دقت تر برو جلو .قدمش مبارک باشه 

ممنون عزیزم ولی واقعا خوشحال نشدم اگه توهرموقعیت دیگه بود کلی شادمیشدم ولی الان نه نگرانم بیشتر

اگه داروی دیگه ای هم مصرف میکنی به دکتر بگو... 

این یکی مطمئن باش ضرری واسه جنین نداره! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
دیوانه این چ حرفیه .چرا سالم نباشا من قرص ویتامین دی با دوز بالا میخوردم  خداروشکر تاحالا مشکل ...

ان شاللع که بسلامتی نینی گلتوبغل بگیری عزیزم 

نمیدونم چون سابقه ی سقطم دارم اصلا امیدی هم ندارم بمونه 

اگه داروی دیگه ای هم مصرف میکنی به دکتر بگو...  این یکی مطمئن باش ضرری واسه جنین نداره!

سرترالین ویه قرص کوچولوی آبیه برای مواقع اضطراب داده بهم بایدبرم ببینم چی میگه

2706