2737
2739

قبل تابستان پسرم صبح تاظهر مهد بود اما الان خونست . بعدازظهر نمیخابه هوا هم گرمه. جایی نمیشه رفت. شب ساعت ۸ میشه رفت بیرون که اونم دیگه موقع شام خوردن و خوابه.

کلاس اسکیت نوشتمش دیروز با داد و جیغ خوابوندمش اخه کلاسش ساعت ۸ اگه نخابه خستس .از صبح تی وی دیده . هر چی میگم برو یکم بازی کن اصلا سمت اسباب بازیاش نمیره مگر خودم بیارمو و بشینم تا اونم بیاد. امروزم دوتا داد زدم تا خوابید.😓😓 از طرفی هم عداب وجدان میگیرم.  بهش میگم تو برو بازی هر وقت خسته شدی بیا بخاب اما گوش نمیده و میاد پیش من. 

شماها چکار میکنید برای بچه هاتون؟ 

چه کلاسی میرن؟

خودشون بازی می کنن؟ چه بازیهایی

بعدازظهر میخابن؟؟

بیایید همفکری😍😍😍

پسر منم ۴.۵سالشه اصلا روز نمیخوابه.کلاس نمیتونم ببرمش یه بچه کوچک دارم هواگرمه نمیتونم برم بیام با بچه.اما خیلی ناراحتم بچم همش توخونه بازی میکنه

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم بچه ام اصلا بازی نمیکنه فقط باگوشی وتلویزیون سرگرمه .همش میگه بیا باهم بازی کنیم راستش منم اصلا ...

دقیقا پسر منم همینطوره 

چند سالشه بچتون ؟ 

دختره یا پسر

اخه همش تی وی و گوشی هم ضرر داره

2728
پسر منم ۴.۵سالشه اصلا روز نمیخوابه.کلاس نمیتونم ببرمش یه بچه کوچک دارم هواگرمه نمیتونم برم بیام با ب ...

وای چه خوب خودش بازی میکنه 

پسر منم ۴ سال و ۴ ماهشه . اصلا بازی نمی کنه

پسرتون چه بازیهایی میکنه؟

دقیقا پسر منم همینطوره  چند سالشه بچتون ؟  دختره یا پسر اخه همش تی وی و گوشی هم ضرر دار ...

من دودتا دختر دارم ۳ساله یکم باخودش بازی میکنه اما ۵ساله کلا به من وصله اگر ولش کنم هیچ کاری نمیکنه.اره ضررداره ولی چاره ای نیس

دقیقا منم امروز بخاطر همین موضوع فکرم مشغوله،دخترم چهارسالشه خیلی باهوشه ولی همش برای اینکه با خواهر کوچیکش دعواشون نشه تی وی رو روشن میکنم تا کارتون ببینه،ب محض اینکه میره سراغ اسباب بازی هاش خواهرکوچیکشم میره و همون اسباب بازی رو میخواد ودعواشون میشه و شروع میکنن ب گریه.من راستش حوصله ندارم باهاشون بازی کنم خیلی ناراحتم از این بابت.

دقیقا منم امروز بخاطر همین موضوع فکرم مشغوله،دخترم چهارسالشه خیلی باهوشه ولی همش برای اینکه با خواهر ...

خب بهشون بگو باید با هم بازی کنن . دو بار که دعوا کنن یاد میگرن که با هم‌کنار بیاد 

اسباب بازی مشابه هم براشون بگیر

2740
خب از صبح تا شب چیکار میکنه؟ بعدازظهر میخابه؟

فقط ی روز درمیون ۱ساعت میره ژیمناستیک.بقیش تا لنگ ظهر خوابه بعدشم صبحونه وناهار باهم میشه وفیلم میبینه تا ۵ دوباره بازور دعواهای من میخوابه ۷بیدارمیشه اگر باباش حال داشته باش میبرتشون بوستان وگرنه یکم دعوا باآبجیشو بقیشم گوشی بازی تاخواب شب

وای چه خوب خودش بازی میکنه  پسر منم ۴ سال و ۴ ماهشه . اصلا بازی نمی کنه پسرتون چه بازیهایی می ...

خونه سازی.دوچرخه سواری.شن جادویی .کتاب براش میخونم

دقیقا منم امروز بخاطر همین موضوع فکرم مشغوله،دخترم چهارسالشه خیلی باهوشه ولی همش برای اینکه با خواهر ...

منم با داداشش خیلی دعوا میکنن اما خودم یکم میشینم وقتی اروم شدن میرم سراغ کارم باهم بازی میکنن

2706