2737
2739
عنوان

اعلام وزن بچه ها.😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه ولی قد بلنده تازگیا نمیدونم چنده لاغر دیده میشه .دوس دارم تپل باشه .ایتخوناش معلومه

دختر داداش منم همینه..اتفاقا خیلی هم راضیه میگه بچه باید لاغر باشه تپل تا یه جایی قشنگه بعدش هم مسخرش میکنن هم دردسراش زیاده

چیا مثلن عزیزم

مثلا سویا و پیاز سیب زمینی(همون مایع ماکارونی) دوس داره و با نون میخوره..

لوبیا دوس داره من براش میبزم یه کمم آرد میریزم تو ابش سفت شه با رب و نمک فلفل بعد نون میریزم تیلیت میشه میخوره ...

دنت دوس داره که من بخاطر شیرین بودنش دو روزی یه بار میدم بهش...شکلات صبحانه دوس داره که من با نون میدم میخوره و...

2731
خوبه ولی قد بلنده تازگیا نمیدونم چنده لاغر دیده میشه .دوس دارم تپل باشه .ایتخوناش معلومه

اينجوري که بهتره 

اگر چاق بشه در آينده هم ممکنه چاق بمونه تازه دچار بلوغ زودرس هم مي شه 

اگر دوست داري وزنش بره بالا مولتي ويتامين هاي خارجي بهش بده مثل کيندر

واقعن ماشالله  خدا حفظش کنه  اشتهاش خوبه نه؟  واقعن خوشبحالت بچه کم وزن و بدغذا دا ...

نه که خوبه..یه سری غذاهای خاص دوس داره منم دیگه فقط همونا رو میزارم...بخدا من از الان به فکرم چطوری لاغرش کنم

2740
بزار لاغر باشه بابا من عاجزم نمیتونم دخترمو بغل کنم سرویس میشم بخدا...از الان فکرم چطوری لاغرش کنم

آره برای تین سن وزنش بالاس یه مقدار پونزده باشه خوبه .غذا نده بهش😁😁

تا دو سال و نیمی 12/5_12 بود. الان ک سه سال و نیمشه حدودا 15 کیلوئه

خوبه وزنش خداروشکرکن .من همش دنبالشم رو مبل تو جاش ایستاده نشسته فقط یه چیزی بخوره میخوره ولی وزن نمیگیره😕

مثلا سویا و پیاز سیب زمینی(همون مایع ماکارونی) دوس داره و با نون میخوره.. لوبیا دوس داره من براش می ...

دختر من عمرن لب بزنه غذای نونی .هر چی بخوره بدون نون فقط صبونه نون میخوره.خوش اشتهاس دخترت😁

خوبه وزنش خداروشکرکن .من همش دنبالشم رو مبل تو جاش ایستاده نشسته فقط یه چیزی بخوره میخوره ولی وزن نم ...

خب عیزم غذای پرکالری و کم حجم درست کن بده بخوره. 

مثلا کتلت پرگوشت درست کن. یا گوشت قلقلی شده درست کن بده بخوره. یا اب قلم هم خیلی مقویه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))