2733
2734

سلام دورازجون همه مثلاانواع سرطان با آزمایش خون مشخص میشه که آدم باید هرچندوقت آز بده?

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖

نه کافی نیست

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

فک کنم شمام مثه منی همشنگران مریضیای خطرناکی یه ازمایشی چیزی میدی استرس داری نه؟

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر مشخص بشه که دیگه ماموگرافی و فیلان و بهمان نمی‌خواد که. بعضی بیماریا مشخص می‌شن و خیلیام نه. ب ...

آهان ،مرسی .من گفتم شاید با آز مشکوک میشن بعد میفرستن مامو گرافی و...مثلا اگر کسی گلبولهاش مشکل داشته باشه

آهان ،مرسی .من گفتم شاید با آز مشکوک میشن بعد میفرستن مامو گرافی و...مثلا اگر کسی گلبولهاش مشکل داشت ...

خب اونا می‌تونن نشونه مشکل باشن. ولی ممکنه نشونه هزار تا مشکل از خیلی کوچیک تا بزرگ باشن و یه آزمایش خون ساده جوابگو نیست.

2738
بعد علت اینکه هربار آزمیدم وعفونت ادرار نشون میده چیه? پس چرا سوزش ندارم

قبل آز ادراربایدخودتوتمیزکنی که ادارت تمیز جمع آوری بشه واول وآخرادراتوبریز وسطشو بزاربراآزمایش

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
قبل آز ادراربایدخودتوتمیزکنی که ادارت تمیز جمع آوری بشه واول وآخرادراتوبریز وسطشو بزاربراآزمایش

همین کارو کردم هربار آز میدم اینو میگه نمیدونم چرا ازوقتی کورتاژ شدم 4سال پیش به خآطر که جفت مونده بود ودفع نشده بود40روزتوبدنم موندش عفونت گرفتم شدید بعدازاونم ترشحات همیشه زیاد دارم علتش چیه?

همین کارو کردم هربار آز میدم اینو میگه نمیدونم چرا ازوقتی کورتاژ شدم 4سال پیش به خآطر که جفت مونده ب ...

ترشحات که همه خانمادارن طبیعیه اگه بی رنگ نباشن یابدبو وهمراه باسوزش وخارش یادردزیردل باشن خوب نیس

ترشحات که همه خانمادارن طبیعیه اگه بی رنگ نباشن یابدبو وهمراه باسوزش وخارش یادردزیردل باشن خوب نیس

ممنون دوست مهربون نه هیچ مشکلی ندارم فقط عجیب بود که چراقبلا انقد نبود بعد کورتاژ زیادشد فدای مهربونیت😘

ممنون دوست مهربون نه هیچ مشکلی ندارم فقط عجیب بود که چراقبلا انقد نبود بعد کورتاژ زیادشد فدای مهربون ...

خواهش عزیزدلم😍😚