2737
2734
وای سقط کزده بودم مادرشوهرم اینا انقدر بهم تیکه انداختن که الان همش استرس اونارو دارم خیلی حرفای ب ...

الهی فدای دلت بشم عزیزم.. بهش فکر نکن مگه دست من و تو بوده... به خدا توکل کن...خواهش میکنم ازت دوستم استرس از خودت دور کن...حرفا و اتفاقات گذشته رو با خودت مرور نکن.. الان تو بارداری و باید باید فکرت آزاد کنی... لطف خدا شامل حالت شده پس قدرش بدون و مراقب خودت و نی نی باش. صلوات زیاد بفرست عزیزم.

منم برای آرامش خاطر و سلامتی خودت و نی نی ۱۰۰ تا صلوات میفرستم. انشاالله که سالم و سلامت نی نی بیاد بغلت جانا💝⚘⚘

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲
مهربان جان دکتر برام واسه ماه بعد عکس رنگی نوشته مثل اینکه اون ماه نباید دارو مصرف کنم و نباید ...

انشاالله این ماه مامانی و دیگه نیاز نیست بری واسه عکس.

خدایا میدونم رو سیاه تر از اونم که ازت چیزی بخوام ولی عاجزانه ازت میخوام این دوست عزیزمون زودتر مامان بشه 🤲  خدایا تو رو به عظمتت قسم حاجت هستی رو زودتر بده تا دلش شاد بشه و لبش خندون آمین آمین آمین

عزیزم برات ۱۰۰ صلوات میفرستم انشاالله که حکمت خدا با آرزوی قلبیت یکی باشه🤲💝⚘⚘

خدای دوست داشتنیِ من، ممنون که هر لحظه مراقب من و زندگیم هستی😍عاشقتم❤یا مَن اَرجوهُ لِکُلِّ خَیر🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله این ماه مامانی و دیگه نیاز نیست بری واسه عکس. خدایا میدونم رو سیاه تر از اونم که ازت چیزی ...

وای مهربان جان چه کردی با دلم عزیزم باور کن این پستت رو که خوندم همینطور اشک دارم میریزم قربونت برم خدا صدای بنده ای مثل تو رو حتما میشنوه از ته دلت برام دعا کن منه حقیرم قابل باشم همیشه دعات میکنم عزیز دلم خیلی خوبی با اینکه تا حالا ندیدمت ولی خیلی خیلی خیلی دوستت دارم خواهر گلم

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
وای مهربان جان چه کردی با دلم عزیزم باور کن این پستت رو که خوندم همینطور اشک دارم میریزم قربونت برم ...

فدات بشم نازنینم.. باور کن منم دلم می شکنه که دوستام اینقدر بیقرارن.. فدای اشکات گلم.. مطمئن باش همیشه تو خاطرم هستید و برای تک تکتون همیشه دعا میکنم چون واقعا حالتون میفهمم و خودم ی دل شکستم..ممنون از محبتت گلم منم دوستت دارم و تو رو به چشم خواهر کوچیکتر میبینم. فقط توکل کن عزیزم فقط توکل.. بهترینها نصیبت بشه 🤲💝⚘⚘

2731
فدات بشم نازنینم.. باور کن منم دلم می شکنه که دوستام اینقدر بیقرارن.. فدای اشکات گلم.. مطمئن باش همی ...

خیلی عزیزی برام من مطمئنم جواب همه این مهربونیاتو میگیری به زودی جواب دل پاک و صافت پیش خداست که منتظره تو بهترین موقعیت بده بهت عزیزم  

ای خدا شکرت🙏🏼🤰🏼🤱🏼👩🏼‍🍼👧🏻👦🏻❤️💙🌹🌹🧿 🧿
خیلی عزیزی برام من مطمئنم جواب همه این مهربونیاتو میگیری به زودی جواب دل پاک و صافت پیش خداست ک ...

فداتشم گلم...لطف داری بهم عزیزم.. انشاالله همگی با هم حاجت روا شیم... خیلی انرژی گرفتم هستی جونم واقعا ممنون عزیزم ❤

2738
خدا رو هزار مرتبه شکر برا بودن پسر ناز و خوشگلت 😍قبلا تو تاپیک ها خیلی باهات حرف زدم عزیزدلم و تو ت ...

سلام عزیزم 

خوبی زهرا جون ؟ 

در چ حالی  ؟ 

من همیشه بیادتونم و دعاگوتونم زمانی ک دارم ب پسرم شیر میدم و تو صورتش نگاه میکنم 🙏🙏🙏❤❤❤

وقتی فرصت میکنم بیام نی نی سایت 

وقتی میبینم مامانا ب تاپیک اضافه شده قلبم درد میگیره 

چ اتفاق تلخی و چ روزای سختی رو گذروندیم و میگذرونیم. درکتون میکنم با تمام وجودم .  ولی توکلتون ب خدا باشه دوستای خوبم . اگه خواسته اینطوری امتحانمون کنه حتما حکمتی درش هست ک ما نمی تونیم بفهمیم.

انشالله تک تک تون با خبرهای خوش میاین دوستای مهربوونم 😍😍 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
تو رو قران واسم دعل کنین این بچم واسم بمونه ۱۷ هفته م دل و کمرم درد میکنه هر چی سرچ‌میکنم بدتر وحشت ...

عزیزم انشاالله که خدای مهربون به حق خانم فاطمه زهرا س نی نیت برات حفظ کنه و سالم و سلامت بیاد بغلت 🤲

استرس نداشته باشه و خودت و نی نی بسپار به خدا و بنداز تو دامن امید کربلا آقا قمربنی‌هاشم ع.

برات حدیث کسا میخونم جانا.. انشاالله بهترینها نصیبت بشه گلم🤲⚘⚘

بچه ها میشه لطفا عشقمشوهرم صدا کنید. ی خبر از خودش بده🙏

با کامنت تک تکتون اشک ریختم.همش میگم خدایا جنس مادرا از چیه که انقدر عداب بکشن و چیزیشون نشه.بهشت کمه واسه مادرای زجر کشیده.واسه مادرایی که کوجولوشون اومد تو بغلشون.ولی الان بغلشون خالیه...آخ بگردم واسه دلتون...

ایشالا بحق مادر سادات.خود حضرت زهرا به دل شکستتون نگا کنه.  

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
بچه ها میشه لطفا عشقمشوهرم صدا کنید. ی خبر از خودش بده🙏

سلام عزیزم خوبی ممنون از پیگیریت رفتم سونو رشد جنین متوقف شده بود و اومدم خودش سقط شد😔

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706