2733
2734
خیلی حالش بده چون بچش ۵۰ روز تو محک بود عذاب بچشو دیده خیلی براش ناراحتم خیلی سخته😢😢😢😢

بگو غسل صبر انجام بده غسل انجام بده ونیت صبر کنه خوب اون لحظات همیشه وجلو چشمشه من هیچ وقت یادم نمیره دردهایی که بچم کشید بمیرم براش 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
بگو غسل صبر انجام بده غسل انجام بده ونیت صبر کنه خوب اون لحظات همیشه وجلو چشمشه من هیچ وقت یادم نمیر ...

ای وای عزیزدلم بچه شما چند وقتش بود واقعا خدا بهتدن صبر بده من کرونا داستم بچمو ی هفته ازم جدا کردن انقدر التماس میکردم بچمو بیارین شماها چی کشیدین 

عزیزم برای آرامشت برات تو گروهم ختم صلوات میزارم 

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای عزیزدلم بچه شما چند وقتش بود واقعا خدا بهتدن صبر بده من کرونا داستم بچمو ی هفته ازم جدا کردن ...

فدات عزیز دلم پسر من ۱۶ روزش بود که آسمونی شد یه فرشته بود 

لطف میکنی گلم برات ایه الکرسی میخونم 

الان خدا دوباره یه هدیه بهم داد یه پسر دیگه تقریبا سه ماهشه یک سال و نیمه فرشته ی من اسمونی شده 

بازم ممنون 😘😘😘

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
فدات عزیز دلم پسر من ۱۶ روزش بود که آسمونی شد یه فرشته بود  لطف میکنی گلم برات ایه الکرسی میخو ...

فدات بشم خدا پسر کوچولوتو بهت ببخشه اون یکی هم روز قیامت  دم در بهشت منتطر خانوادشه مطمعن باش التماس دعا

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2731
فدات بشم خدا پسر کوچولوتو بهت ببخشه اون یکی هم روز قیامت  دم در بهشت منتطر خانوادشه مطمعن باش ا ...

قربونت عزیزم ممنونم خیر ببینی الهی😙

به امید اون روز که فقط بغلش کنم وبوش کنم

چهل روز گذشت دخترم...کاش انقدر زود مامانت رو تنها نمیذاشتی کاش هنوزم تو دلم داشتمت چیزی نمونده بود ۲ هفته دیگه میومدی بغل مامانت ولی پر کشیدی رفتی...💔 خیلی جات خالیه تو زندگیمون کاش کاری از دستمون برمیومد همه زندگیمو میدادم تا باشی باهامون گل مامان...خیلی زود بود بری تنهامون بذاری بری زیر خروار خروار خاک...

سهم ما هم از تو شد یه دنیا غم و اشک و دلتنگی امیدوارم مامانت رو بخشیده باشی اگه کوتاهی کردم اگه مادر خوبی نبودم. هر روز بیشتر از دیروز عاشقت میشم با اینکه حتی ندیدمت..چهل روز پیش ما رو از هم جدا کردن تو رو بردن حتی الان نمیدونم کجایی فرشته مامان...ولی اینو هیچوقت یادت نره تو جات تو اعماق قلب من و باباته همیشه دختر عزیزمونی خوشگل من🌹 آروم بخواب فرشته آسمونی من👼🏼

مهتاب جان پرسیده بودن انگاری ازمایش منفی شده بود

سلام خیلی ناراحت شدم امیدوارم که سری بعد برای انتقال میره خدا دوتا نی نی ناز بزاره تو دلش

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
چهل روز گذشت دخترم...کاش انقدر زود مامانت رو تنها نمیذاشتی کاش هنوزم تو دلم داشتمت چیزی نمونده بود ۲ ...

عزیزم از خداوند برات صبر و آرامش میخوام امیدوارم هرچه زودتر جاش سبز شه و این غم سنگین از رو دلت برداشته شه به حق امام هشتم 

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2738

دوستان من دو روز هستش که به پسرم شیر خودمو نمیدم و شیر خشک میخوره نوک هر دوتا سینه م زخم شده و خون ازش میاد برام دعا کنید زودخوب بشه دارم پماد میزنم کسی مثل من بود و یا اطرافیانش بودن چیکار کردن که نوک سینه شون زود خوب شده؟ 

چهل روز گذشت دخترم...کاش انقدر زود مامانت رو تنها نمیذاشتی کاش هنوزم تو دلم داشتمت چیزی نمونده بود ۲ ...

وای چه متن غم انگیزی باهاش گریه کردم پسرم رو با تموم وجودم حس کردم😢😢😢😔😔😔امیدوارم خدا بهت صبر و ارامش بده و به حق همین ماه عزیز تا سال دیگه جاش توی بغلت پر بشه🙏🙏🙏

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
دوستان من دو روز هستش که به پسرم شیر خودمو نمیدم و شیر خشک میخوره نوک هر دوتا سینه م زخم شده و خون ا ...

فک کنم  شیر خودت رو یه کم  بمالی روش خوب میشه

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
خیلی حالش بده چون بچش ۵۰ روز تو محک بود عذاب بچشو دیده خیلی براش ناراحتم خیلی سخته😢😢😢😢

بچه ی بیچاره ی برادرم ۳ سال تو محک بود ببین دیگه ما چی کشیدیم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
دوستان من دو روز هستش که به پسرم شیر خودمو نمیدم و شیر خشک میخوره نوک هر دوتا سینه م زخم شده و خون ا ...

من،چند ماه پیش ،اول بچه رو از شیر گرفتم بعد هر پمادی میزدم خوب نمی شد فقط عسل خوب کرد

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
عزیزم از خداوند برات صبر و آرامش میخوام امیدوارم هرچه زودتر جاش سبز شه و این غم سنگین از رو دلت بردا ...

ممنونم مهربونم دعا کن برام که واقعا محتاج دعای شما مامانای مهربون هستم خیلی روزای سختی دارم کاش هیچوقت تکرار نشن دیگه

وای چه متن غم انگیزی باهاش گریه کردم پسرم رو با تموم وجودم حس کردم😢😢😢😔😔😔امیدوارم خدا بهت صبر و ...

ببخش گلم اگه تو رو هم رنجوندمت خیلی خیلی دلتنگشم چه حس عجیبیه یکیو حتی نبینی ولی عاشقش باشی دلتنگش باشی همچنین عزیزم امیدوارم پسرت خیلی زود بهت برگرده کسی جز ما نمیتونه غم ما رو درک کنه

2706