2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا که نه الان پریودم  دکتر بهم لتروزول داده ..خودت چی باردار شدی؟

منم نه.اتفاقا دکتر به منم لتروزول داده.از سه پریود روزی دوتا خوردم.شیش تا هم امپول سینال آف داده روز ۷  ۹  ۱۱ پریودم باید دوتادوتا بزنم

کارشناس ارشد حقوق قضایی
2728
2738
اره همه میگفتن ازاسترس دکترمم گفت توگذشته گیرکردی نمیخای هم بیرون بیای

عزیزم اگه میخوای ب خوبی ان شااله تااخر بری دیگه ب بارداری قبلیت فکر نکن حتی اینجاهم نیا اگه یاداوریت میکنه.فعلن اگه واقعا دخترتو دوس داری فقط بفکر سلامتی اون باش استرس ازهرچیزی بدتره

سلام آرسام جان بمیرم برادلت. ازته دل ازخدا میخوام بزودی زود ی نی نی ناز بذاره تودلت و شادبشی. درفراق ...

سلام ملیسا جان ممنونم از لطفت خدا دختر گلت صحیح سالم بموقع بهت ببخشه ک درد روزهای سخت استراحت و تنهایی هات پر بشه برات و بعدشم یه پسر ناز 😍 منم دعا کن واقعا بریدم واقعا سخت میگذره 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

من بچه از دست ندادم ولی خوب درک میکنم حال کسی رو که بچه از دست داده رو چون من ای یو ای کردم و خیلی زجر شیدم و نشد و وقتی فهمیدم نشد جوری گریه و جیغ زدم تو بغل شوهرم که انگار بچه از دست دادم خیلی بد بود ولی الان بعد دو ماه حالم خیلی خوبه البته با کمک خدا همه چی رو سپردم به خدا 

منم نه.اتفاقا دکتر به منم لتروزول داده.از سه پریود روزی دوتا خوردم.شیش تا هم امپول سینال آف داده روز ...

سلام عزیزم 

من ۳ دوره لتروزل و کلومیفن خوردم تخمدانهام با وجود امپول ازاد سازی کیست زدن 

گفتم امپول سینال اف بگم دکتر بده به نظرتون کیست نمیده

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706