2733
2734
من نمیدونم چرااین همه درماه اقدام دارم نمیشم چوب خشکم بودالان جوونه زده بود

عزیزم این غصه و فکر خیال نمیزاره..تموم بدن ما به اعصاب ربط داره.وقتی اعصابمون ضعیفه.چطور میخای حامله بشی.من الان دارم فراموشی میگیرم..چون اعصابم درگیر..عزیزم یکم اعصاب تو آروم کن. توکل کن به خدا.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
عزيزم متاسفم و مي خواستم بنويسم صبر مي خوام برات ولي يادم اومد تو سه بار دلت شكسته  برات عاف ...

فدات شم عزیز دلم..انشاالله همه شماها به این لیست اضافه بشید...و هممون بچه های سالم بغل بگیریم..ای خداااااااااا بحق بزرگیت قسم آرزوی مادر فرزندان سالم شدن ما مادرای دلشکسته رو برآورده کن...تورو به حق شش ماهه حسین....ای خداااااااا

هرماه علائم میبینم هیچی به هیچی اون ماه اونجوری این ماه دردتخمدان چپ دارم هی تیرمیکشه هردم ازاین باغ ...

من از وقتی دارو مصرف کردم تخمدانم تیر میکشه .از یه هفته قبل پری تا تخمک گزاری کلافه شدم هرماه میخوام برم دکتر هم نمیشه.انشالله که زودی هممون نتیجه بگیریم.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
فدات شم عزیز دلم..انشاالله همه شماها به این لیست اضافه بشید...و هممون بچه های سالم بغل بگیریم..ای خد ...

قدرنی نیتوبدون همه ماهاارزومونه جای توباشیم عم وناراحتی ودورکن هی تکرارکن این همون که رفته دوباره برگشته دکترروانشناسم گفت برمیگرده مامیدونیم اون رفته برنمیگرده ولی اون میگفت اینجوری تکرارکن برمیگرده انرژی مثبت بده ناراحتی توبدترین عذاب برای بچت قدرشوبدون شکرگذارش باش عزیزم

2706