2733
2734
السا جان من به نظرم اول از همه شوهرت به فکر جسم و روح توئه و اینکه ببینه داری عذاب میکشی ناراحت میشه ...

اره شوهرم سختی هایی که من کشیدم موقع زایمان رو با چشماش دیده چون بالای سرم بوده 

خاطرات بدی توی ذهنش مونده 

حتی سزارین هم شدم با اینکه حالم بد نبود ولی وقتی منو آوردن توی اتاق حالت تشنج بهم دست داده بود و دوستام بالای سرم گریه میکردن شوهرمم داغون شده بود از غصه من 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 
دقیقا منم همین فکر میکنم شوهرم با بچه ها انقدر بازی میکنه و نازشون میکشه از خودم بدم میاد ک هیچیم مث ...

شوهر من برعکس اصلا با بچه ها بازی نمیکنه فکر کنم بخاطر منه 

همیشه هم تپی جمع میگه بچه چیه بابا جز درد سر ، خدا رو شکر بچه نداریم ما و از این حرفا 

ولی من میدونم ته دلش چقدر بچه دوست داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر خونم سوت و کور هست که دیگه خودم خسته شدم 

تا شب که شوهرم بیاد همه چراغ ها خاموش هست فقط نور تلویزیون خونه رو روشن میکنه 

همه جا سوت و کور و تاریک 

خست۸ شدم از این زندگی 

هر چقدر تلاش کردم بیفایده بوده 

چقدر که من بخاطر بچه زیر تیغ جراحی رفتم و چقدر بدنم هر بار با کلی آزمایش خون و هزار کوفت دیگه تیکه تیکه شد 

آخرش هم دست خالی 

2728
من مطمئنم اگر تو براش مهم نبودی و بچه مهم بود هر سال باردار بودی پس داشتن تو براش اولویته

زیبا جان تو زودرس شده بودی ؟ 

میگم کاش مث مردای دیگه بود میچسبید میگفت من بچه میخوام 

باید اونقدر بیاری تا یکیش بمونه 

اره بخدا عزیز دلم منم میگم کاش یکیش میموند حداقل  نمیدونم چرا خدا برای بعضی بنده هاش اینقدر زن ...

نه اگه خدا بخاد میشه شوهرت نرم میشه بخدا سن و سال و همچی فقط بهونه هست فقط خدا باید بخاد ، قربونش برم تا حالا برا من و شما رو سپرده بچه های فلانی بگیرید 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

سلام دوستان میشه برای نی نیم دعا کنید از خدا بخوایید لین دفعه بلا از دخترم دور باشه منم پارسال دختر شیش روز ه ام ازدست دادم بعدش باردارشدم این روزا دیگه میاد دنیا دعام کنید تورو خدا دیگه داغ نبینم 

2738
کارت چی هست عزیزم ؟  باز خوبه میری سرکار  اگه دکتر اجازه میده اقدام کن خوب  اگر فک ...

مربی پیش دبستانی هستم کارش خیلی زیاده و بر عکس اونجا ک خیلی مهربونم و خوبم ولی فضاش مناسب حال من نیست بهم میریزم دلم میخاد یکی باشه باهاش حرف بزنم و اشک بریزم ولی کسی نیست 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

هر بار گفتم دیگه این سری خدا برام جبران میکنه ولی باز هیچی به هیچی 

اخه اصلا خدا چرا میده پس 

همین امروز داشتم به این عروس دوم ملکه انگلیس فکر میکردم که چه راحت توی دوستی اش باردار شده بود و بعد ازدواجش هم بعد چند ماه زایمان کرد یا اون عروس اولش یادمه من ازدواج کرده بودم سقط کرده بودم  بچه اولم رو اون عروسیش رو از تلویزیون دیدم الان سه تا بچه داره . چرا خدا برای اونا و امثال اونا همه چی داده و راحت بچه دار میشن و زایمان میکنن 

ولی برای من هیچی 

اصلا میگم آیا خدای اونا خدای منم هست یا نه ؟ 

بخدا خسته شدم دیگه 

دوستای نینی سایتی میشه برای مامان بودنم صلوات بفرستین

۲ روز از موعدم گذشت ولی درد دارم بیبی منفی بود نمیدونم هستم یا ن

ب دعاهاتون محتاجم آرزوهاتون خاطره بشن 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
سلام دوستان میشه برای نی نیم دعا کنید از خدا بخوایید لین دفعه بلا از دخترم دور باشه منم پارسال دختر ...

انشالله به سلامت زایمان میکنی دیگه آخرای راه هستی عزیزم 

مربی پیش دبستانی هستم کارش خیلی زیاده و بر عکس اونجا ک خیلی مهربونم و خوبم ولی فضاش مناسب حال من نیس ...

کار با بچه ها سخت هست 

منم این هفته باید مدرسه کار کنم 

از طرفی هم اعصاب آدم خرد میشه اون همه بچه رو میبینه داغمون تازه تر میشه انگار 

ولی من از دو هفته دیگه باید برم بیمارستان کار کنم 

2706