2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این کشور خیلیا هستن تنها درامدشون یارانه است  همیشه یکی از فانتزیام اینه که اینقدر داشته باشم که بتونم به همش کمک کنم ولی حیف که نمیشه به شوهرم میگم تنها جای دنیا که عدالت رعایت نمیشه کشور ماست  انگار مسولین ما مسابقه دزدی میدن 

حالا قطعم نکنن😂😂😂

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731
واای خدایا نکنه نی نی ماهم اینجور بشه پست ها خوندم ناامیدم شدم 😔خدایا خودت کمکمون کن 

عزیزم چه خواهر مهربونی
انشالله که داداشت خوبه خوب بشه سالم سالم
عزیزم به نظر من توی این تاپیک نباش تو با این سنه کمت نباید اینقدر ذهنت درگیر باشه
مطمئن باش دعای تو خواهر مهربون برای داداشت کافیه
بررسی ها و پیگیریها را بزار برای پدر و مادرت
نمی خوام اینقدر زود بزرگ بشی
هر چند می دونم خیلیها به سن تو شاید شوهر می کنن ولی به نظر من دختری به سن تو فقط باید فکر درس و ورزش و کلی چیزهای خوب دیگه باشه
با تمام قلبم برای داداش کوچولوت دعا می کنم انشالله با سلامت کامل از اون دستگاه بیاد بیرون

خانواده مامانش خیلی کمکشون میدن  میدونی دوتا بچه داره یه پسرم داره میگه اصلا بهونه نمیگیره هیچ ...

اسم و فامیلیش و اسم مدرسه اش رو بده لطفا.من الان به دوستم فاطمه که گفتم استاد دانشگاهه گفتم.خواهرش تو رامهرمز معلمه.گفت مشخصاتشو بده که به خواهرم بدم و کمک واسش جمع کنیم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
تو این کشور خیلیا هستن تنها درامدشون یارانه است  همیشه یکی از فانتزیام اینه که اینقدر داشته باش ...

واقعا همینطوره.

منم همیشه به همسرم میگم آرزومه انقدر ثروت داشتم که شیرخوارگاه می ساختم و به همه میتونستم کمک کنم

2738
خانواده مامانش خیلی کمکشون میدن  میدونی دوتا بچه داره یه پسرم داره میگه اصلا بهونه نمیگیره هیچ ...

اگر تونستی مشخصاتو بدی ..برای حفظ آبروشون تو خصوصی بهم پیام بده لطفا

بچه ها منی که اینجا نشستم دارم چت میکنم ی عاااااالمه کار دارم فردا اقای شوهر بی حرف پیش بر میگرده😂😂😂منم مثله آذی جون خونه رو ترکوندم و اصلا حال تمیز کاری ندارم ولی مجبورم 😣😣😣

بچه هاکسی بوده بعدچندروزبعدتخمک گزاری تواقدام زیردلش وکمرش دردداشته باشه؟

من هیچ وقت به تخمک گذاری برای اقدام توجه نمی کردم خیلی هم زود حامله میشم از طرفی هم دهانه رحمم زود باز میشه
ولی شاید اگر تونستم خودم رو جمع و جور کنم و خواستم اقدام کنه به خاطر سنم بهش توجه کنم

الهی...‌ چه چشمای نازی داره...😍😍😍دختره کیه؟؟

یه دختر نیازمند که یه گوشش کامل کر هست و اون یکی گوشش داره کر میشه و باید عمل بشه و چون پول ندارن منتظر بهزیستی هستن که ارگان های دولتی چندغاز میدن و خدا میدونه کی اون پولو برسونن که نوش دارو بعد از مرگ سهراب نشه

2706