2737
2734
مهرا دوره هات چند روزه است؟هر ماه میری سونو؟

عزیزم بهم ریخته یبارسی روزس یبار۲۶ این ماه سی روزبود تخمک گزاریم ۱۲عصری شدتوراه سونوگرافی یهم وسط نافم تیرکشیدرفتم گفت الاناازادشده ماه پیشم همین بود اره عشقم هرماه میرم برای تعیین جنسیت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم..ببخش باعث ناراحتی شما شدم😔😔😔😔

الهی بمیرم برات جیگرم سوخت کاشکی بچه منم قبرداشت الان رفتم سرخاک‌بابام گفتم بابام دخترم پیشت بش بگوبیا‌دپیشم تانمردم 

واي خداي من من كه قلبم سوخته مگه خاكستر بازم ميسوزه چقدر ميسوزم 😭😭😭

افرین منم همینومیگم استخوانامم سوخت دیگه چی مونده ازم چقدربسوزم داشتم به شوهرم میگفتم کااشکی بچه  منم قبرداشت مثل ابوالفضل جان صبراومدمیگم خداچقدرصبرتاکی اخه مگه چیزی ازم مونده

2728

سلام خوبین دوستان حالتون چطوره 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738
سلام خوبین دوستان حالتون چطوره 

سلام عزیزم.شکر.خوبم

بچه ها نیستن!

ادینه جان

پریناز جان

باران جان

آذر جان

سعیده جان

و...

😀😀ماشالله تعداد زیاده

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
سلام عزیزم.شکر.خوبم بچه ها نیستن! ادینه جان پریناز جان باران جان آذر جان سعیده جان و... 😀😀 ...

سلام عزیز دلم خوبی؟؟؟گلم هستم ولی فقط میام میخونم و میرم .. کلا تاپیک خلوته... مریم تو واتساپ به شوهرم مجددسفارش کردم برات دعا کنه.. دیشب رسید کربلا ..امروزم اونجا بود ..

کل بچه های تاپیک رو گفتم دعا کنه...دیگه اسم نمیارم همه رو گفتم...حتی دیشب تماس گرفت روبرو حرم حضرت عباس بود گفتم بجه ها تاپیک رو یادت نره خودم هم دعاتون کردم انشالله حاجت همگی برآورده شه🌷🌷🌷🌷🌷

سلام عزیز دلم خوبی؟؟؟گلم هستم ولی فقط میام میخونم و میرم .. کلا تاپیک خلوته... مریم تو واتساپ به شوه ...

سلام عزیز دلم.خوبی؟هر جا هستی دلت شاد باشه و در پناه خدا..وااای ممنونم.انشالله به سلامتی.

باور می کنی امروز دوستم پیام داد: الان عین پیامشو کپی می کنم

🌺🌺مریم دیشب خواب دیدم رفتی کربلا .از اونجا زنگ زدی گفتی بچت بدنیا اومده . دختر بود🌺🌺

حالا نمیدونم علتش دعای همسر شما بوده یا یه کار خیر دیگه که هدانا جان بانیش بود!هر چی بوده مهم اینه که امام حسین بهم توجه و لطف دارن🥀🥀شکر.

انشالله سال دیگه این موقع بچت یا تو شکمت باشه یا بغلت عزیز دلم👄👄👄

کل بچه های تاپیک رو گفتم دعا کنه...دیگه اسم نمیارم همه رو گفتم...حتی دیشب تماس گرفت روبرو حرم حضرت ع ...

به به! خوش به حالشون🥀 ممنون که یاد همه ما بودی..اینکه اسمون برای دعا از زبان دیگران گفتهبشه خیلی جای خوشحالی و سعادته..

امیدوارم همه این انرژی های مثبت به زندگیتون برگرده و دل هر دوتون سال دیگه این موقع شاد بشه.آمین

2706