2733
2734

همش باهم اومدن سراغم شوهرمم امشب نمیاد اصلا یه وعضیه😅😅😅😆

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا قرص سرماخوردگی نمیخوری عزیزم تا بهتر شی

اموکسی خوردم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
اموکسی خوردم 

عزیزم انتی بیوتیک نبازد زیاد مصرف کنی چیز خوبی نیست اصلا برای سرماخوردگی تجویز نمیشه فقط اونم مواقعی که گلو چرکی باشه باید خورده شه، کاش اگر برای قلبت بد نبود قرص adult cold مصرف میکردی چون خودم بخاطر قلبم برام ممنوعه 

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
2731

مصرف الکی انتی بیوتیک باعث میشه بدن نسبت بهش مقاوم بشه و در موقعی که واقعا احتیاج بهش داری دیگه جواب نده و مجبور باشی از انتی بیوتیکهای قوی مضر استفاده کنی، کاش شماهم بخاطر عمل قلبت از واکسن انفولانزا استفاده میکردی چون سرماخوردگی و عفونت ریه برای شماهایی که قلبتون مشکل داشته عمل کردین زیاد جالب نیست، ما پدرمو همیشه اول مهر واکسن میزنیم که اگر خدای نکرده هم سرماخورد خیلی سطحی باشه چون قلبش مشکل داره 

عزیزم انتی بیوتیک نبازد زیاد مصرف کنی چیز خوبی نیست اصلا برای سرماخوردگی تجویز نمیشه فقط اونم مواقعی ...

والا دکترم گفت فقط مسکن اونم اگه دردت زیاد شد شوهرم گفت بخور منم یه دونه اموکسی خوردم برای سرماخوردگی اینا من دارو نمیخورم زیاد به اصرار شوهرم دم کرده و سوپ واینادمیخورم 

مصرف الکی انتی بیوتیک باعث میشه بدن نسبت بهش مقاوم بشه و در موقعی که واقعا احتیاج بهش داری دیگه جواب ...

من مرتب پیش دکترم چک میشم ولی نگفت واکسن بزنم  

انشالله پدرتون همیشه سلامت باشن ☺

2740
من مرتب پیش دکترم چک میشم ولی نگفت واکسن بزنم   انشالله پدرتون همیشه سلامت باشن ☺

بنظرم ازشون بپرس اگر برات ضرر نداره استفاده کن عزیزم اینجوری خیالت راحتره، اویشن دم کن بخور برای سرماخوردگی خوبه ، مخلوط عسل چایی 

ممنونم از راهنماییت عزیزم 

اویشن وعسل خوردم  اشکال که نداره؟؟

فدای دلای مهربون شما برم. آخه خوانوادم میترسن یه دقیقه ام تنهام نذاشتن، خودمم دلم نمیاد بیشتر از ای ...

ای دل غمدیده ، حالت به شود دل بد مکن

وین سر شوریده باز آید به سامان غم مخور

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
ممنونم از راهنماییت عزیزم  اویشن وعسل خوردم  اشکال که نداره؟؟

خدا بد نده عزیزم..بلا دور باشه..

زنجبیل و عسل و آویشن و لیمو با آبجوش معرکه ست .من امتحان کردم عالیه.

دم نوش آویشن هم جداگانه بنوش و بزن بر بدن انشالله بچسبه به تنت و حالت خوب بشه زود.

واي ماري جون اين شعرها يا آيات اميدبخش رو روحمم كم داره ممنون

عزیزم خواهش می کنم ..من شیفته و عاشق استاد شجریان و استاد شهرام ناظری و ایرج بسطامی و ..هستم و تقریبا اکثر کاراشونو حفظم و با خودم تو خونه موقع کار کردن زمزمه می کنم..واقعا امید بخش هستن و بهم آرامش عجیبی میدن..

البته که باید امیدوار بود چون هنوزم نظر لطف خدا رو داریم همین که هر نفسی میاد و میره و تنمون سالمه و آبرومون حفظه و وجدانمون راحته ینی هنوز خدا رو داریم و غم نداریم.خدا بخشنده ترینه فقط یکم باید بهش اعتماد کنیم😍

2706