2737
2734
امید و توکلت بخدا باشه ..انشالله یه نی نی سالم بیاری....مبیاری....مثلا نمیشه هفت ماهگی به دنیا بیاری ...

اره سونوهام غربالگری هام سل فری ،اکو قلب جنین و ..همه نرمال و خوب بود

عزیزم بچم ۲۴۰۰ بود وزنش اگه زود میفهمیدن و دارو میدادن و تحت نظر بودم میشد به دنیا بیاد و زنده بمونه ولی طفلی تو شکمم مرد

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم چقدر سخته ..منم همه سنوهام نرمال بود ....خیلی ناراحتت شدم با حکمت خدا باید کنار بیام حتما مصلحتمون بوده از رحمت خدا نا امید نشو 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

منم پسرموهفته۳۵ازدست دادم.علتشم مشخص نشد...۲۶اردیبهشت سزارین شدم.این دومین سزارینم بود اگه خدای نکرده باز یه اتفاقی بیافته میشه سومی و بدبخت میشم‌.همش خودمو سرزنش میکنم که به حرکاتش توجه نکردم...

یکی از فامیلای دورمون یه پسر داشت بعدش خیلی تلاش کرد که دختر دارشد.دخترش سرموقعه بدنیا اومد ولی ده روز موندوفوت شد.چقدخانمه گریه کرد خیلی افسردگی شدیدی گرفته بود.میگف از بیمارستان برگشتم خونه اصلا جلوگیری نداشتیم ولی بعد۶ماه باردارشدم.خدادخترشوبهش بخشیدالان دخترش۲سالشه

2731
پسر من دو سالش بود سال ۹۰ از دستش دادم. ناراحتی قلبی داشت . الان یه جفت دوقلو پسر دو سال و نیمه دار ...

عزیزم خداروشکر خدا بچهاتو برات نگهداره.گلم کاری کردی برا دوقلوشدن؟داروی خاصی؟یالطف خدابود؟

سلام دوستان.منم پسرمو توی هفته ۳۴ از دست دادم.در واقع بچم تو شکمم مرد.الان حدودا ۴۵ روزه این اتفاق ا ...

من ۲۶ هفته پسرهامو ازدست دادم.انزیم های کبدیم بالا بود.من خارش داشتم ولی دکترم چک نکرد.کوتاهی کرد.اگه زودتر میفهمید بستریم میکردن و جلو زایمان زودرسو میگرفتن و بچه هام بخاطر نارس بودن ازدست نمیدادم.الان ۱۷ روزه زایمان کردم و ۱۴ روزه حسینم آسمونی شد و ۶ روزه ابوالفضلم آسمونی شد😔

پسرهای مامان خیلی زود بود پرکشیدنتون خیلی زود😔😔چرا اخه باید نارس اونم دقیقا اولین روز ۷ماهگی به دنیا میومدین...ما خیلی دوستتون داریم مامان....۳۱ خرداد ۹۸ تولدتون بود قرار بود روز تولدتون من و باباجان خوشحالترین پدر و مادر روی زمین باشیم ولی نشد که بشه پراز استرسه وزن کم و نارس بودنتون بودیم😔😔۲تیر و ۱۰ تیر روزهای سخت زندگی من و بابا شد روز پرکشیدنتون.دلمون براتون پرمیکشه مادر.دعا کنید دلمون آروم بشه....خدایا از ما نگاه و لطفتو نگیر...دعا کنید برای همه اونایی که انتظارتشون به نداشتن ختم شد دعا کنید یه بچه سالم خدا بهمون بده😔😔
من ۲۶ هفته پسرهامو ازدست دادم.انزیم های کبدیم بالا بود.من خارش داشتم ولی دکترم چک نکرد.کوتاهی کرد.اگ ...

منم سال ۹۵دخترمو ۲۵ هفته از دست دادم،زنده بدنیا اومد بعده نیم ساعت مرد به خاطر نارس بودنش.هنوزم جاش پر نشده،همش دارم سقطهای جورواجورو تجربه میکنم.خدایا کمکمون کن.

دخترم،معجزه زندگیمو 
من ۲۶ هفته پسرهامو ازدست دادم.انزیم های کبدیم بالا بود.من خارش داشتم ولی دکترم چک نکرد.کوتاهی کرد.اگ ...

به حق حسین وابوالفضل زود زود جاشون پر بشه برات.روزای سختی رو داری میگذرونی خدا کمکت کنه،منم یک هفته پیش ۵مین سقطمو تجربه کردم.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2738

عزیزم خیلی متاسفم. تونستین بفهمین علت بالا رفتن آنزیمای کبدیت چی بود؟از قبل مشکل کبدی داشتید یا فقط تو بارداری اینجوری شدید؟میخوام بدونم تشخیص کلستاز کبدی در بارداری دادن ؟

چون منم اگر تشخیص کبد چرب حاد در بارداری قطعی باشه شاید هیچ وقت دیگه نتونم بچه دار بشم چون خطر مرگ مادر و جنین با هم هست .فقط دعا میکنم پریناتولوژیست بگه کبد چرب حاد در بارداری یا همون AFLP نبوده

سلام منم بچم تو 19 هفتگی به خاطره مشکل قلبی سقط کردم روزهای سختی میگذرونم منم بیمارستان بودم برای سقط ازمایش گرفتن گفتن انزیم های کبدیم بالا حالا میترسم باز حامله بشم این اتفاق بفته باید چیکار کرد؟

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت
منم سال ۹۵دخترمو ۲۵ هفته از دست دادم،زنده بدنیا اومد بعده نیم ساعت مرد به خاطر نارس بودنش.هنوزم جاش ...

ان‌شاءالله ایندفعه یه بچه سالم و تپل مپل برات بمونه

پسرهای مامان خیلی زود بود پرکشیدنتون خیلی زود😔😔چرا اخه باید نارس اونم دقیقا اولین روز ۷ماهگی به دنیا میومدین...ما خیلی دوستتون داریم مامان....۳۱ خرداد ۹۸ تولدتون بود قرار بود روز تولدتون من و باباجان خوشحالترین پدر و مادر روی زمین باشیم ولی نشد که بشه پراز استرسه وزن کم و نارس بودنتون بودیم😔😔۲تیر و ۱۰ تیر روزهای سخت زندگی من و بابا شد روز پرکشیدنتون.دلمون براتون پرمیکشه مادر.دعا کنید دلمون آروم بشه....خدایا از ما نگاه و لطفتو نگیر...دعا کنید برای همه اونایی که انتظارتشون به نداشتن ختم شد دعا کنید یه بچه سالم خدا بهمون بده😔😔
عزیزم خیلی متاسفم. تونستین بفهمین علت بالا رفتن آنزیمای کبدیت چی بود؟از قبل مشکل کبدی داشتید یا فقط ...

من موقع زایمان ازمایش دادن متوجه شدن انزیم کبدیم بالاست.علامت خارش کف دست و پا داشتم ولی چون پلاکت و هچاتیت و ازمایش های پروتیئن ادرار خوب بود دکتر اصلا طی بارداری با توجه به اصرار خودم هم چک نکرد برام.سونو بعد زایمان کبدم سالم بود و مشکلی نداشتم و فقط انزیم های کبدیم بالارفته بود که بعد ده روز تکرار کردن نرمال شد

من موقع زایمان ازمایش دادن متوجه شدن انزیم کبدیم بالاست.علامت خارش کف دست و پا داشتم ولی چون پلاکت و ...

دقیقا منم خارش ساق پاهام فقط چند روز آخر بود.قبل زایمان آزمایش دادم فقط آنزیمای کبدیم بالا بود.پلاکت خونم کاهش نداشت که بخوان به سندروم هلپ شک کنن.پروتئین هم دفع نکرده بودم.همه چیم نرمال بود فقط آنزیمای کبدیم بالا بود

AST 112

ALT 189

Alkaline phosphatase 989

که بعد از سه هفته از زایمانم همشون نرمال شد.

شما تهران هستین؟

من موقع زایمان ازمایش دادن متوجه شدن انزیم کبدیم بالاست.علامت خارش کف دست و پا داشتم ولی چون پلاکت و ...

عدرخواهی می کنم شما یادتون هست که آنزیمای کبدیتون چند بوده؟