2733
2734
بیست وهفتم

آزمایش گلوکز دادی؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کرمانشاه هستم عزیزم

دکتراش چطورن خوبن دفعه اوله ای وی اف شدی؟  اهواز دکتر دیباوند خیلی کارش خوبه 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2731
خوبه عزیزم . کم و زیاد میشه .. بیشتر وقتی دراز میکشم و تمرکز میکنم احساس میکنم.. نی نی شما تکوناش چط ...

من تیکر زدم ولی نمیبینم که 🤔

عاللی ما اومدیم تو حیاط شما رفتین بیرون  کجایی مصی خوش بگذره  اینجاهمه جا بسته ان☺

نه عزیزم بیرون نرفتیم ما هم تو حیاط .. پشت خونمون ساحل داریم اونجا رفتیم اتیش روشن کردیم😍😍😍 اینجا هم همه جارو بستن حتی با ماشینم نمیتونیم بریم دور بزنیم 😕

بوقت ۴ سالگی♥️    ۳/۴/۲۲
سیتارا جان نمیشه ای وی اف کنی شنیدم میگن ژن معیوبو جدا میکنن   الهی بحق حضرت فاطمه زهرا سا ...

قربونت برم عزیزدلم اعصاب و جسمم توان مراحل آی وی اف رو نداره شوهرمم اصلا همکاری نمیکنه عشق من خدا انشالله دلتو شاد کنه عزیزمممممم راستی بچت دختره یا پسر؟ اسمشو چی گذاشتی؟

دکتراش چطورن خوبن دفعه اوله ای وی اف شدی؟  اهواز دکتر دیباوند خیلی کارش خوبه

آره خوبن مثلا دکتر چوبساز توی نازایی تخصص داره چند روز اینجاست چند روزم هست تهران،آره سری اول بود که انتقال جنین داشتم که متاسفانه واسم نموند😩😩😩

انشالله بزودی نی نی دار میشی عزیزم توکل برخدا🤗🤗🤗🤗 

هدانا جون دوسه ماهی باشگاه ورزشی رفتم بایک مربی خوب .حالم خیلی بهترشد        کمکم کرد         سبک میشدم    وبه شوهرم    روحیه میدم  گاهی .این تجربه   من   بود   امیدوارم   براتون   راه گشا   باشه    .شماهم امتحان کنید   انرژی مثبت میگیرید   .

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو
2706