2733
2734
برو سعیده جان و درستش کن، دندون خیلی مهمه.

شوهرمم خیلی میگه برو، میگه اخر مجبور میشی بکشی اخه این دندونمو اگه بکشم نمیتونم ایمپلنت کنم چون نزدیک به سینوسمه گفتن نمیشه باید برم پست روکش کنن، وقتی میرم دندون پزشکی تا یک هفته سردردم برای این از دندون پزشکی متنفرم، با این که خیلی مواظبم مسواک میزنم مرتب جنس دندونام خیلی بدن زود خراب میشن ریشهای دندونامم خیلی کوتاه هستن واسه پین روکش و اینجور کارا همیشه به مشکل میخورن

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
شوهرمم خیلی میگه برو، میگه اخر مجبور میشی بکشی اخه این دندونمو اگه بکشم نمیتونم ایمپلنت کنم چون نزدی ...

مم هم جنس دندونهام افتضاحه، با اینکه مرتب مسواک میزنم، همه دندونام یا رو کش است ، یا عصب کشی یا عمیق پر شده.اما برعکس تو، ریشه دندون هام خیلی بلنده و همیشه عصب کشی ها با مشکل مواجه شدم.

آخرین عصب کشی ام که یه ماه پیش بود، بیشتر از دو هفته درد فک و دندون داشتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلااااام دوستای گلم . خوبید؟؟؟ نتونستم تا 19آذر صبر کنم امروز رفتم سونو دادم صدای قلب کوچولوشو شن ...

عزیز دلم انشالله به سلامتی بغلش کنی وبزرگش کنی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728
فداتشم مریم جان اره خدا رو شکر بخیر گذشت ، انشالله عملت خوب باشه و سلامتیت بزودی به دست بیاری و خیال ...

انشالله حتما زیر نظر دکتر برو عزیزم حتی اگه شده ای یو ا انجام بدی تمام تلاش خودتو کن دیشب خیلی بفکرت بودم دعا کردم به بارداری راحت وسالم درپیش داشته باشی 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
چشم عزیزم @تنها96    عزیزم خوبی ؟ رفتی دکتر ؟

سلام زهرا جان.ممنون شما خوبین؟نتونستم چند روز بیام پیاماتونو نرسیدم بخونم اصلا حوصله ندارم.آره عزیزم دکتر رفتم برام آزمایشای تکمیلی نوشته که مربوط به یه سری از بیمارهای خود ایمنی کبده البته گفت پون بارداری نباید از کنارش ساده بگذریم دیروز کلی گریه کردم تا صبح که اگه خودم بودم مهم نبود اما الان تو این شرایط اگه مشکلی باشه من چیکار کنم دیگه تحمل از دست دادن ندارم بخدا چند ساله کارم شده غصه.تو رو خدا مواظب خودتون باشین دیگه ببینین غصه چه بلایی سر من آورده شما نکنین.بچه ها برام دعا کنید خیلی احتیاج دارم.راستی جمعه رفته بودم امامزاده پیش پسرم اونجا از خدا برا زهرا جون دوقلوی سالم خواستم .برا مامانامون دعا کردم بسلامتی بچه هاشون بدنیا بیاد خواستم آذر و باران جون تو غربت دلشون به اومدن بچه هاشون شاد شه.سعیده جون بزودی دعاهاش در حق خودش مستجاب بشه و بقیه بچه ها تا جایی که یادم بود اسم بردم

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
سلام عزیزم..اره واقعا دیشب هیچی نتونستم بخورم از بس درد داشتم.

منم چند روز دور دندونام پر کردم عصب کشی ولی اصلا نمیتونم کار کنم باشون غذا بخورم    حتما ماریا جان دندونات درست کن درد دندون خیلی نفس گیره

2738
سلام من یازده روز هست دختر سه ماهمو بخاطر مشکل قلب از دست دادم دارم میمیرم شما الان بارداری ازمایش د ...

وای عزیز دلم فقط میتونم لگم خدا بهت صبر بده کی  متوجه مشکل دخترت شدی پسر من یه بار میگفتن از ریشه یه بار گفتن قلبش اخرش گفتن رگ قلبش مسدود شده داروشو هم نبود من پسرم یهو تو خونه نفسش مشکل پیدا کرد منو برادرای شوهرم وجاریم رسوندیم بیمارستان فرستادن شهر دیگه ولی دکتر شهر خودم خیلی دیر متوجه شدن درحالی که قبلش بردم اطفال میدونی اونا مثل فرشته نبودن اونا خود فرشته بودن وگرنه آسمونی نمیشدن من میگم اگه پسرمو میبردم اون ور دنیا هم آسمونی میشد چون سرنوشتش حتما همین بوده دکترش گفت من تمام تلاشمو کردم ولی دووم نیاورد 

خیلی ممنونم از دعاهات🌺🌺🌺🌺🌺🌹🥀🌹🥀🌹😍😍😍😍

مریم عزیز انشالله عمل خوبی داشته باشی و انشالله بعد عید هم میتونی اقدام کنی خدا خیلی بزرگه منم گاهی میگم مثل اینکه ادم چشم میخوره یهو همه چی میریزه بهم دقیقا همون موقعی که احساس خوشبختی میکنی منم پنج ساله که درد عالمو کشیدم تا این مرگ بچم که دیگه از همه دردهای عالم بدتر بود   خدا پشت پناهت عزیزم حتما پنجشنبه برات دعای توسل میخونم   دعاهای ما ومادرت بدرقه ات عزیزم   

هدانا جون توام برو تحت نظر یه گوارش باش.منکه اینقدر داغونم همش دعا میکنم کاش کبد چرب فقط مشکلم باشه ...

چیشده عزیزم من هنوز دکتر گوارش نرفتم برا انزیمهام   مگه دکتر چی بهت گفت 

سلام زهرا جان.ممنون شما خوبین؟نتونستم چند روز بیام پیاماتونو نرسیدم بخونم اصلا حوصله ندارم.آره عزیزم ...

عزبزم آزمایش تکمیلی برا هپاتیت وایناست اصلا نترس منم دادم  انشالله مشکلی نیست نترس

شوهرمم خیلی میگه برو، میگه اخر مجبور میشی بکشی اخه این دندونمو اگه بکشم نمیتونم ایمپلنت کنم چون نزدی ...

من میگم مسواکها واین خمیرها بیشتردندونو خراب میکنن مسواک چوبی خیلی بهتره بخدا

سلام زهرا جان.ممنون شما خوبین؟نتونستم چند روز بیام پیاماتونو نرسیدم بخونم اصلا حوصله ندارم.آره عزیزم ...

مرسی گلم که یادمون بودی، عزیز دلم انشالله همچی روبراه میشه غصه نخور مثبت فکر کن اگه اون بالای بخواد با هر مشکلی که سر راه باشه بازم بچت صحیح سالم بغل میکنی، تحت نظر دکترت باش و توکلت به خود خدا باشه

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
سلام عزیزم خوبی!؟ منم عزیز دلم رو يازده روز هست از دست دادم دارم دق میکنمبه معنای واقعی جنازه ای هست ...

من آزمایش ساده دادم قبل بارداری اونم چند بار ولی ژنتیک ندادم چون هیچ آزمایشی نیست که دقیق بتونه از مشکلات جنین پیشگیری کنه فقط دکتر بهم گفت هفته ۱۷ اکو جنین بده ‌گفت که همه بچه ها با سوراخ قلب بدنیا میان واکثرا خودبه خود میگیره ونیاز به دارو درمان نداره گفت قلب عضو پیچیده ایه 

2706