2737
2734
مگه دوقلو خیلی عجیبه یا خیلی مهمه کی چشم میزنه ☹🤔

بله چون خیلییی ها در ارزوی یک دونشم موندن....حتی برای همون حاملگی یک دونشم نباید گف .من خیییلی ب چشم زخم معتقدم.چون هم توی قران گفته شده هم احادیث

من ک تو بارداریام پیتزا و نوشابه ب راه بود  الان دخترم عاشق پیتزاس😝

من همه‌ چی میخوردم‌میگن بستنی ضرر داذه من ویارم بود راحت روزی۵تا میخوردم الان پسرم سالمه مشکلی هم پیش نیومد

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه‌ چی میخوردم‌میگن بستنی ضرر داذه من ویارم بود راحت روزی۵تا میخوردم الان پسرم سالمه مشکلی هم پی ...

بستنی سنتی میگفتن ضرره چون تخم مرغ خام داره توش

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2731
آخی پسر داری؟ حاملگی پسر بیشتر شیرینی دل آدم میخواد.من ولی اصن ته ترش زیاد دلم خواسته نه شیرین🤨

ربطی نداره گلم‌

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
وا چرااینقدر حساس اصلااااینطور نباش همه چی خگبخور ولی ب اندازه مثلا پیتزا میخچای چندتا تیکه اشکال ند ...

قربونت برم دلم رو آروم کنید یکم بخورم بی استرس.

خیییلی دلم میخواد😭😩

خدایاااااا مرسییییییییی😍
آخی پسر داری؟ حاملگی پسر بیشتر شیرینی دل آدم میخواد.من ولی اصن ته ترش زیاد دلم خواسته نه شیرین🤨

نه منم ترش و شور همش میخام یه موقع هایی شیرینی دلم میخاد اونم تازگیا بعد از خوردن چیز شیرین گوه خوردن ميفتم میگم کاش نخورده بودم باید روش ترشی بخورم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2738
بله چون خیلییی ها در ارزوی یک دونشم موندن....حتی برای همون حاملگی یک دونشم نباید گف .من خیییلی ب چشم ...

حالا اونا ک بجه ندارن، نشستن مال شماهارو چشم بزنن😑😑😑

ن‌جانم ،اونا دعا میکنن خدا خیر نصیب همه کنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بله چون خیلییی ها در ارزوی یک دونشم موندن....حتی برای همون حاملگی یک دونشم نباید گف .من خیییلی ب چشم ...

آره من خودم خیلی منتظر بودم تا باردار شدم ولی به چیزی خیلی حساس بشی بیشتر همه چی رو از اون میبینی.

یه  و ان یکاد بنداز گردنت دیگه خیالت راحت باشه.خدا باهامونه

خدایاااااا مرسییییییییی😍
2706