2733
2739

عاشقتونم نی نی سایتیا،ولی جو الان سایت فقط حول محور چیزای منفی و خاله زنکی میگرده.تاپیکای خوب پیشنهاد بدین.هرچیزی که سوال و دغدغتونه و نظرای مختلف میتونه سازنده باشه.محض رضای خدا راجب خانواده شوهر نباشه😅

متاسفانه من تاپیکای هارلی نبودم ولی جدیدا خیلی یکنواخت و حوصله سربر شده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این‌کاربر چیشد چرا دیگه نیس ؟ 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2728

اسمتم که هارلیه😁

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

هارلی فقط توهم یه ذهن بیمار بود و اخرشم با اون همه توهینی که به کاربرا کرد و رو شدن عکساش و دعوا با کلاغ توقع داری کسی دوستش داشته باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738

خودت دلت تنگ شده😀😀😀چرا بابا تاپیکای باحالم هست 😂خب چی بگویم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
هارلی فقط توهم یه ذهن بیمار بود و اخرشم با اون همه توهینی که به کاربرا کرد و رو شدن عکساش و دعوا با ...

یکم بیشتر توضیح بده ببینم این مسلمون کی بود همه جا حرفشه😒

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

الان دو سالی هست که دیگه جو سایت عوض شده...دیگه اون تاپیکای پرمحتوا و مفید و کاربرای مودب و دلسوز و باسواد خیلی کم شدن.متاسفانه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من دعواشونو ندیدم.ولی تاپیکاش حال و هوای خوبی داشت.

دیگه خیلی چیپ شده بود اون سبک تاپیکا...تکراری و بی نتیجه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706