2737
2739
خب شما سعی کنین با گفتار متین و خانومانه اونو جذب خودتون کنین ارامش تو صحبت کردن خانما تاثیر عجیبی ر ...

ایقد دیشب باهاش حرف زدم

ی کلام نگفت 

بهش میگم خب یچیزی بگو

میگه چیزی جز مرگ نمیخام

میگم پاشوبیانمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برین پیش مشاور ممکنه از ازدواج پشیمون شده باشه یا در حال پشیمون شدن باشه باید پیش کسی حرف بزنه

پشیمون ک هست

اونم فقط بخاطر مشکلات خانوادگی من

خب همه مشکل دارن کیه ک نداره

خانواده خودشم داره

ادم یکیو بخاد اینجوری سرش نمیاره

تو عیدم فهمیدم باکسی چت میکنه ب خانوادشم گفتم

پشیمون ک هست اونم فقط بخاطر مشکلات خانوادگی من خب همه مشکل دارن کیه ک نداره خانواده خودشم داره ا ...

خب پس ببرش پیش مشاور اگه میخایش

هر چند بهت توصیه میکنم خودتو کوچیک نکن بگو باشه بیا طلاق مردا اگ کسیو نخوان ابدا چیزی جلودارشون نیست

2738
خب پس ببرش پیش مشاور اگه میخایش هر چند بهت توصیه میکنم خودتو کوچیک نکن بگو باشه بیا طلاق مردا اگ کس ...

بهشم گفتم تمومش کن گفت حیف ک خیلی خوبی یچیزی ازت میدیدم تموم میکردم

خودش رفته مشاور ولی منونبرد  قبلا کسی رو میخاسته بهش نرسیده هنوزم میدونم باهاش حرف میزنه

واسه همینم هی زندگیمون عروسیمون میندازه عقب

بهشم گفتم تمومش کن گفت حیف ک خیلی خوبی یچیزی ازت میدیدم تموم میکردم خودش رفته مشاور ولی منونبرد &nb ...

الان شما رو تو آب نمک خوابونده ک اگ اون نشد بیاد سراغ شما اگه هم ازداج کردین بازم سایه اون فرد رو همیشه در زندگیتون حس خواهین کرد پس برای خودت ارزش قایل شو و جلوش به ایست نذار هرجوری ک دلش خواست افسارتو دست بگیره

الان شما رو تو آب نمک خوابونده ک اگ اون نشد بیاد سراغ شما اگه هم ازداج کردین بازم سایه اون فرد رو هم ...

من همه حرفامو بهش زدم

بهشم بی محلی کردم

دیگه کاریش ندارم احترامشم گذاشتم محبتم کردم بهش

مامانش ب مامانم میگه دخترت اخلاق نداره

فقط بخاطرایکه من دو هفته زنگش نزدم

خودشون زورشون میا زنگ بزنن گله ای هم میکنن

من همه حرفامو بهش زدم بهشم بی محلی کردم دیگه کاریش ندارم احترامشم گذاشتم محبتم کردم بهش مامانش ب ...

عزیزم اینا دنبال ایراد گرفتن از تو هستن مراقب رفتارت باش 

از من میشنویی هر چه زودتر واسه جدایی دست پیشو بگیر

خودشون پر ایرادن بچشون روانیه میخان بمن بچسبونن

مرد باید منت خانمشو بکشه دوران نامزدی وقت عشق و نامزد بازیه ن اشکتو دراوردن کسی ک از الان اینطوره بعدا میخاد چیکار کنه 

اعتماد بنفس داشته باش خواهر خوبم بخدا چیزی ک زیاده پسر خوب 

مرد باید منت خانمشو بکشه دوران نامزدی وقت عشق و نامزد بازیه ن اشکتو دراوردن کسی ک از الان اینطوره بع ...

بهش گفتم تو منو شکستی حالام بی تفاوتی دیگه مزاحمت نمیشم 

گفت ب ی ادم بی معرفت اس نده

عصرش رفتم خونه خالش  

فک کنم خونشون بهش خبرداده بودن ک بعد میخاییم بریم خونه خودشون

زنگ زد گفت کجایی چراخبرندادی گفتم بس دلخوری بینمونه ک نمیتونیم باهم حرف بزنیم گفت ازادی هرجادلت میخابرو

ناراحت شد گفتم بدرک ک. ناراحته

گفت من دارمومیام خونتون گفتم خب خبر میدادی