2737
2734

سلام هر نوع اسباب بازی که فکرشو کنید داره 

دیشب برای ی موتور پلاستیکی داغون گریه میکرد 

برای ی بچه دیگه بود 

چند تا بچه تو.مهمونی بودن این موتور انگار شده بود طلا اون موتور برمیداشتن به پسر من نمیدادن

اینم گریه 

دوسال و نیمه هست

خدا جونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سری از اسباب بازی های معمولی خودشو جایی بذار که نبینه بعد هر سری مهمونی میری یکیشو ببر بهش نشون نده اگه گریه افتاد بهش بده چون اگه بهش نشون بدی براش جذابیتی نداره بگو فرشته مهربون برا پسرم میاره حالا که شما بهش نمیدین بعد بگو بیا تو کیف مامان چی گذاشته فرشته مهربون؟خودش باز کنه ببینه ذوق میکنه

چند سالشه ؟ بچه ها معمولا اینجورین ولی اگه متوجه میشه باهاش صحبت کن...پسر من میاد اول از من اجازه بگیره منم باهاش صخبت میکنم که مال خودشونه و اینا...یه خورده نوق میزنه بعد یادش میره .. 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2738

گاهی اوقات توی جمع بچه ها یه تیکه اسباب بازی خیلی داغون جلب توجه میکنه،حساس میشن و همه همونو میخوان

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

پسرم همسن پسر شماست همینطوره دقیقا،مال خودش رومیده واسباب بازی کس دیگه رومیگیره بعداینکه بازیش تموم شد هرچی میگم پس نمیده وفقط میگه منه😊

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲