2737
2734
عنوان

بچا باردارم تروخدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 30 پست
قلب نی نیت تشکیل شده بود؟

نمیدونم فردا دکترم میاد😭

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره دکترت نداری

چرا دارم جواب نمیدن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2742
چن هفته ای بگو

هشت هستم

2738

خود سر نه دارو استفاده کن نه شیاف برو نزدیک ترین دکتر مامایی یا بیمارستان 

ولی ازهمون اول بارداری باید تحت نظر پزشک باشی شمار‌ داشته باشی

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

باشه بچا مرسی میرم بیمارستان.تمیدونستم اونچا میپذیرن یا نه.دعا کنین

چرا دارم جواب نمیدن

سر خود كاري نكن ،شياف و اينا هم نذار.زن حامله كه سر خود كاري نميكنه؟؟؟من كه ويتامين ب٦هم  سر خود نخوردم.الان برو يه درمانگاهي،بيمارستاني اونا بهت بدن

و خدایی که به شدت کافیست....

اگه ماشین دارید دست اندازارو یواش رد شید بعدشم زیاد به شوهرت استرس ندی خدای نکرده مشکلی پیش بیاد هرچقد اروم باشی اونقد بهتره آروم آروم

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
2706