2737
2739
عنوان

تاپیک جامع "همسرداری"

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 284 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلیم‌عالی اینجاب ی زن دربو داغون بی سیاست میباشم ک سال دوم زندگیم کم اوردم

ما زنا باید به هم کمک کنیم 💪🏾

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
فک نمیکنم ی شوهر بدقلق ک روز ب روز بدتر میشه 

همین اعتقاد غلطت باعث میشه نتونی زندگیتو درست کنی. اگه فکر کنی میشه پس حتما میشه!

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
گفتم شاید استارتر میخواد برامون بگه😅

نه آسنات !

من یه زن ۱۸ ساله ام 

تجربم کمه !

تا اون جایی که باشه عرض میکنم 😊

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2738
فک نمیکنم ی شوهر بدقلق ک روز ب روز بدتر میشه 

همه مردا قلق دارن. پیشنهادم بهت اینه فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی گوش کنی حتما

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

کیا با دیدن عنوان یاد اون استاد معظم افتادن??😀

قدیمی ترا فقط میدونن چی میگم

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
ساعت بدی تاپیک زدی سایت خلوته

اشکالی نداره .

مهم اینه تاپیک همواره برقرار باشه

و خانوما هروقت خواستن 

تجربیاتشونو ارائه بدند

همین اعتقاد غلطت باعث میشه نتونی زندگیتو درست کنی. اگه فکر کنی میشه پس حتما میشه!

قبول دارم ارتعاشات ما مهمه. وقتی با پیش فرضی پیش میریم که مثلا الان به شوهرم بگم بریم بیرون میگه نه میریم بهش میگیم ارتعاشات ما باعث میشن بگه نه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

اگر شوهرتان برای خانه خرید کرد حتی یک نان خرید از او تشکر کنید.

از او توقعی بجز محبت نداشته باشید.

درباره خانواده همسرتان در مقابل او بد گویی نکنید و حتی گلایه کوچکی نیز از او نکنید .

با همسرتان با خوش رویی و مهربانی رفتار کنید.

سعی کنید در طول زندگی، برای شوهرتان همسری کنید، هیچ لزومی ندارد برایش مادری کنید.

همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
همه مردا قلق دارن. پیشنهادم بهت اینه فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی گوش کنی حتما

من فایل صوتی اقتدار مرد رو هم شنیدم خیلی خوبه. چیز دیگه ای ازش شنیدی؟

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706