2733
2734
عنوان

كسى هست كه با بچه اش بد رفتارى نكنه ؟ 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 110 پست
دختر من که ۶ سالشه به این سن رسیده یه بار نگفته من گسنمه.باید به زور به خوردش بدم.کلی اشتها زا ومولت ...

دخترت چند کیلو هست .والا پسر منم همین طوره تا زور بالا سرش نباشه نمیخوره ...امروز تا ساعت ۳ظهر هیچی ندادم نگفت گشنمه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۹ کیلوئه.براشما چنده

پسر منم ۷سالشه ۲۱کیلو به زور

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2728
آخه خیلی ضعیفه یعنی لخت شه استخواناش رو میشه شمرد

مهم نیست گرسنه اش باشه خودش میخوره هیچوقت با اسرار غذا نده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
قضاوت نکن گلم من نه ولی بعضیا یه مشکلاتی دارن که دیگه این چیزا رو نمیفهمن😑😓

قضاوت ؟کسی به این ادما حق نمیده عین این میمونه بگیم یکی عصبیه زده یکیرو کشته قضاوت نکنید یارو مشکل داشته بهش فشار اومده گرفته یکی کشته دیگه عیب نداره !اینم کم از جنایت نی

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
2740
😭😭😭بدترین درد برا مادر اینه بچش بد غذا باشه😑😑

واقعا به هر کی میگی گشنش باشه میخوره 

خداروشکر تا الان که ۱۵ ماهشه از گل کمتر بهش نگفتم اگر همسرمم باهاش بلند حرف بزنه گریه میکنم. ولی آینده رو نمیدونم. مامان بابامم هیچوقت از گل کمتر بهم نگفتن. منم میگم فکر کن اگر یکی به شوخی هم منو برنه یا بهم فحش بده چقدر ناراحت میشم. تازه همسرم همش میگه اونا مظلومن و پناهی ندارن. وای بازم گاهی سرش داد میزنه. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
استارت  چیکار میکنی ک صبرت زیاد شده؟

من شده حتى خودم رو زدم از مشكلات ولى تا عصبانى ميشم بچه ام رو ميذارم يه جاى أمن و يه چيزى ميدم دستش ناپديد ميشم 

و بعد از چند دقيقه بر مى گردم تمام در و ديوار خونه پيام زدم بزرگ صبور باش و ....اينا ولى نميزنمش داد نميزنم ... با اين كه زايمان بسيار سخت و افسردگى بعد از زايمان و هزار مشكل ديگه داشتم 

واقعا به هر کی میگی گشنش باشه میخوره 

شما غیر از غذای وعده های اصلی ، هله هوله تو خونه ندارید، هر بچه بدغذایی دیدم با اینا خودشو سیر می کنه طبیعیه که وعده اصلی رو.نخوره

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706