2737
2734
از چه نظر با مدرسه های دیگه فرق داره؟ شهر یه ش چقده؟ من شنیدم بچه ها رو با نماز و حجاب و روزه ... اذ ...

من شاهد خوندم.کاری ندارن با نماز و روزه اینا.معلمای خوب داره و رو دروس پایه بیشتر کار میکنن.مثلا ما در هفته ۳روز بیشتر میموندیم مدرسه و اون دوساعت اضتفه رو ریاضی میخوندیم.اما اصل اول بچس.بخواد درس بخونه تو هر مدرسه ای میخونه.من دولتی و شاهد و غیر انتفاعی بودم.تو هر۳تا معلمای خوب و بد داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از همتون،ما امتیاز داریم اما خیلی کمکم حدود ۶۰ ،۷۰ امتیاز،به نظرتونظرت میدی هست؟

اره خیلی خوبه حتما زودتر اقدام کن  برو اسم بنویس تا ظرفیتا پر نشه خیلیا دنبا رفتن به مدرسه شاهدن

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2731
ممنون،امیدوار شدم،باشه

خواهش میکنم اگه وقت کردی برام دعا کن‌کنکور دارم تا به هدفم برسم

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
محتاج دعام،حتما،موفق باشی عزیزم

ممنون

2738