2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یبار برای ۲۱ روز ۲۱ بار نوشتم من بامهدی ازدواج میکنم نگفتم منظورم کدوم مهدی هستش بعدش دقیقا همین اتفاق افتاد و من اسم همسرم مهدی شد

خداجون منو به آرزوم برسون ...

قانون جذب علمی نیست ادم وقتی خواسه ای داره پیرو اون تلاش میکنه زحمت میکشه تا به خواسته اش برسه نکه هیچ تلاشی  نکنه یه جا بشینه فقط به خواسته هاش فکر کنه

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم
2740
قانون جذب علمی نیست ادم وقتی خواسه ای داره پیرو اون تلاش میکنه زحمت میکشه تا به خواسته اش برسه نکه ه ...

همه چی قرار نیست فیزیکی باشه 

قانون جذب متافیزیکه و کاملا بهش اعتقاد دارم 

خداجون منو به آرزوم برسون ...

بعضی وقتا یه چیزایی اتفاقی رخ میده و با افکار ما درست جور درمیاد ما هم چون ذهنمون مستعد اون خواسته است باورش میکنیم وگر نه من تو حونه بشینم هیچ تلاشی نکنم بعد همش با خودم بگم من میلیونر میشم من فلان ماشینو میخوام خب تا تلاش نکنم براش به دستش نمیارم

ببین بعضی باورا ما رو سوق میده به طرف خواسته هامون 

یعنی شما مثلا اگه ارزوت اینه که یه شغله خوب داشته باشی خوب به خاطرش خوب تلاش میکنی درس میخونی تا به اون موقعیت برسی

یا مثلا من حالم خوب نیست ولی به خودم تلقین میکنم من خوبی هارو جذب میکنم من سلامتی رو جذب میکنم و حالمم واقعا خوب میشه ولی میدونی دلیلش چیه اون جال خوب و سلامتی به خاطر فکر مثبتی که داشتمه وقتی افکارم اروم باشه استرسم کم میشه یه حال خوب و امیدی تو بدنم رخ میده و حالم خوب میشه